"Love Island". Pierwszy uczestnik nowej edycji to perfekcjonista. Wskazał swój typ. "Niska, krągła blondynka"

Już niebawem wystartuje emisja nowego sezonu programu "Love Island. Wyspa Miłości". Jednym z uczestników, który zawalczy o główną nagrodę, będzie Konrad Sjoberg.

Więcej informacji na temat nowych uczestników "Love Island. Wyspa miłości"  znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

"Love Island. Wyspa miłości" wraca na antenę. Piąty sezon będzie emitowany już od poniedziałku 28 lutego w Polsacie. Prowadzącą, jak w poprzednich edycjach, będzie Karolina Gilon. Właśnie ujawniono nazwisko pierwszego uczestnika. Poznajcie go bliżej.

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

"Love Island. Wyspa miłości" - kim jest Konrad Sjoberg?

Konrad Sjoberg ma 26 lat i pochodzi z Duszników, jednak na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. Jego największą pasją jest motoryzacja. Zawodowo zajmuje się sprzedażą samochodów. Oprócz tego w weekendy zamienia się w barbera i dba o dobry wygląd innych mężczyzn.

 

Przystojny 26-latek sam o sobie mówi, że jest pedantycznym perfekcjonistą. Czasami jednak pozwala sobie na odrobinę szaleństw. Nie wyklucza miłości od pierwszego wejrzenia, ale jednocześnie podkreśla, że nie czuje presji, aby koniecznie znaleźć drugą połówkę. Na wyspie szuka przede wszystkim dobrej zabawy i chce poznać ciekawych ludzi, z którymi będzie mógł utrzymywać kontakt po programie. Konrad jest otwarty na nowe znajomości.

 

Jaka jego zdaniem powinna być idealna partnerka? Nowy uczestnik randkowego show ceni w kobietach poczucie humoru i dystans do siebie. Jeżeli chodzi o wygląd, to najlepiej poczuje się w obecności niskiej, "krąglejszej" blondynki. Już niebawem przekonamy się, jak potoczą się jego losy w programie.

"Love Island. Wyspa miłości" - data i godzina emisji

Piąty sezon randkowego show będziemy mogli oglądać już od poniedziałku 28 lutego o godzinie 22.10 na antenie telewizji Polsat. Oprócz tego nowe odcinki dostępne będą również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.