Na Instagramie wygładzone, w rzeczywistości mają problemy ze skórą. Ariana Grande ma wypryski, Kylie Jenner rozszerzone pory

Mocny makijaż, filtry na Instagramie. W ten sposób część gwiazd zakrywa niedoskonałości na twarzy. A jak naprawdę wygląda ich cera? Na zbliżeniach widać wszystko.

Więcej o gwiazdach i celebrytach przeczytacie na stronie Gazeta.pl

Kylie Jenner

Kylie Jenner często upiększa się na zdjęciach filtrami. Zdarzyło jej się jednak wrzucić kiedyś zdjęcie, na którym zasugerowała, że to fotka, na której pokazała nieskazitelną skórę, nie jest ozdobiona filtrem. Otóż, niestety i Kylie ma czasem problemy z cerą. Na zbliżeniach zdjęć z wielkich wyjść można je zauważyć.

 

Selena Gomez

Kilka lat temu Selena Gomez borykała się z poważnymi problemami z cerą - na czole pojawiły się zaskórniki, a nad ustami było widać przebarwienia. Nowe zdjęcia pokazują, że piosenkarka właściwie zaleczyła wszelkie niedoskonałości. Jedynie na policzkach troszkę ich zostało.

Selena GomezSelena Gomez Instagram/selenagomez, East News

Lily-Rose Depp

Z podobnym problemem boryka się także Lily-Rose Depp. Na policzkach i w okolicy ust widoczne są u niej niewielkie krostki.

Lily-Rose DeppLily-Rose Depp Instagram/lilyrose_depp, East News

Ariana Grande

Ariana Grande kocha zarówno instagramowe filtry, jak i mocny makijaż i nigdy tego nie ukrywała. Trudno znaleźć ujęcia, na których pozuje w naturalnej odsłonie. Niestety, jej cera nie jest w najlepszej kondycji, jak mogłoby się zdawać, patrząc na jej zdjęcia. Na zbliżeniach jednak widać, że gruba warstwa podkładu zamiast zakryć niewielkie wypryski na policzkach, tylko je uwydatniła.

Ariana GrandeAriana Grande Instagram/arianagrande, East News

Kendall Jenner

Kendall Jenner jako modelka bardzo często jest w rękach makijażystów. Częste nakładanie kosmetyków na twarz i to w sporej ilości, dały się we znaki. Na niektórych zdjęciach widać, że Kendall wcale nie ma nieskazitelnej cery.

Kendall JennerKendall Jenner Instagram/kendalljenner, East News

Justin Bieber

Justin Bieber też ma cerę trądzikową. Piosenkarz jednak nie stara się kamuflować niedoskonałości i daje skórze oddychać.

Justin BieberJustin Bieber East News

Więcej o: