Panna młoda w welonie, sukni ślubnej i tiarze, a pan młody? Internauci współczują kobiecie. "Nie wiedział, że się żeni?"

Internauci skrytykowali brytyjskiego pana młodego za to, w jakim stroju pojawił się na własnym ślubie. Nie byłoby to tak zaskakujące, gdyby nie fakt, że jego ukochana wyglądała zupełnie inaczej.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Na dzień własnego ślubu pochodzący z Wielkiej Brytanii pan młody zdecydował się na dość nietypowy strój. Mężczyzna stanął przed ołtarzem w dżinsach, trampkach i koszulce z napisem "Angels". Internautom najwyraźniej nie przypadło to do gustu, o czym świadczą komentarze pod filmem z uroczystości. Nagranie zostało opublikowane na TikToku. 

Zobacz wideo Ewelina Lisowska nie chce wychodzić za mąż! Wyznaje: Jestem wieśniakiem

Użytkownicy TikToka krytykują nieszablonowy strój pana młodego: Brak szacunku dla tej kobiety

Film ze ślubu pary pochodzącej z Wielkiej Brytanii udostępniła w sieci przyjaciółka panny młodej. Nie byłoby w nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że strój mężczyzny znacznie odbiegał od ubioru jego partnerki. Kobieta miała na sobie bogato zdobioną białą suknię z długim trenem. Do tego dobrała biżuterię w postaci naszyjnika i tiary na głowie.

Ekstrawagancki pan młodyEkstrawagancki pan młody Screen: TikTok

W komentarzach pod nagraniem pojawiły się głosy od oburzonych internautów, którzy skrytykowali strój mężczyzny. Zdaniem wielu osób, wyraził tym samym brak szacunku do przyszłej żony.

Czy on nie wiedział, że się żeni?
Jeśli wyjdę za mąż, a mój facet przyjdzie tak ubrany, zostawię go.
Być może ona jest szczęśliwa, ale dżinsy i koszulka na ślub? Jak dla mnie, to wyraz braku szacunku dla tej kobiety - napisali internauci.

Na kąśliwe komentarze odpowiedziała sama autorka filmu.

Przestańcie! Ona nie przejmuje się tym, jak jej narzeczony ubrał się na ślub. Jest mężatką i jest bardzo szczęśliwa. Tylko to się liczy - wyjaśniła tiktokerka.

Nagranie w bardzo krótkim czasie stało się niezwykle popularne. W zaledwie kilkanaście godzin zebrało 1,7 miliona wyświetleń na TikToku i stało się viralem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.