Doda zdradziła, co sądzi na temat Wersow. Padły mocne słowa. "Mogą mnie zlinczować"

Doda została zapytana, co sądzi na temat Wersow i innych współczesnych gwiazd mediów społecznościowych. Artystka nie przebierała w słowach.

Więcej informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Doda to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych osobowości polskiego show-biznesu. Artystka przyzwyczaiła fanów, że rzadko gryzie się w język i mówi wprost, co myśli, nie obawiając się, że zrobi sobie wrogów. Przy okazji najnowszego singla "Fake Love" udzieliła portalowi Party.pl długiego wywiadu. Jedno z pytań dotyczyło potencjalnej współpracy z należącą do Ekipy FrizaWersow oraz tego, co artystka sądzi na jej temat. Słowa piosenkarki nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Euforia"Euforia" na twarzy. Brokatowe łzy i triki, które inspirują Young Leosie

Zobacz wideo Wersow zdradza jak idą przygotowania do ślubu. Jej największym marzeniem jest być dobrą mamą i żoną

Czy w najbliższym czasie fani będą mogli zobaczyć Dodę i Wersow we wspólnym projekcie?

W jednym z filmów Wersow zdradziła, że jakiś czas temu skontaktowała się z nią Doda. Youtuberka nie powiedziała jednak, czego dokładniej dotyczyła wiadomość. Fani natychmiast zaczęli podejrzewać, że najprawdopodobniej chodzi o jakiś wspólny projekt.

 

Wątpliwości rozwiała sama zainteresowana. Piosenkarka przyznała, że skontaktowała się członkinią Ekipy Friza, ponieważ dowiedziała się, że Weronika jest jej fanką, dlatego wysłała jej swoją piosenkę "Fake Love" i zasugerowała youtuberce, żeby wykonała układ chorograficzny z jej najnowszego teledysku.

Stara, rób challenge z królikiem. Bardzo bym chciała zobaczyć, jak ona to robi - napisała Doda do Wersow.

Piosenkarka dodała również, że na ten moment nie zanosi się na wspólny projekt z Wersow.

Co Doda sądzi na temat Wersow i innych znanych influencerów?

Podczas wywiadu piosenkarka została również zapytana o to, czy śledzi karierę Wersow, która przez wiele osób postrzegana jest jako współczesna ikona mediów społecznościowych. Artystka wprost powiedziała, co sądzi zarówno na temat jej, jak i innych znanych influencerów.

Nie. W ogóle nie obserwuje ikon mediów społecznościowych. Przykro mi, ale to nie są dla mnie żadne ikony. Mogą mnie zlinczować. Media społecznościowe powinny być konsekwencją i pokłosiem talentu lub rzemiosła, lub czegoś, w czym chcemy się rozwijać i być coraz lepszymi. Ja rozumiem, że nagrywane filmików, gadanie do telefonu czy komputera jest rodzajem pracy, wymaga dużo czasu - powiedziała Doda.

Piosenkarka dodała, że wierzy w to, że każda znana z mediów społecznościowych osoba posiada dużo talentów, które pozwoliłyby w dużo ciekawszy sposób zapisać się w pamięci fanów.  

FrizFriz pochwalił się, jak idą przygotowania do egzotycznej wyprawy

Więcej o: