Friz pochwalił się, jak idą przygotowania do egzotycznej wyprawy. Youtuber zadbał o każdy szczegół

Friz podzielił się z fanami ważną informacją. Za kilka dni założyciel Ekipy rozpocznie trwająca 20 dni podróż. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się ciekawa przygoda.

Więcej informacji na temat Ekipy Friza znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Członkowie Ekipy często podróżują po świecie i chętnie dzielą się w mediach społecznościowych wrażeniami z wypraw. Gdy w marcu 2020 roku całą grupą polecieli do Los Angeles, na YouTubie zostało opublikowanych kilkanaście filmów na ten temat. Oprócz tego na indywidualnych kanałach youtuberów można zobaczyć relacje z wakacji czy krótkich wakacji zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kilka dni temu Friz poinformował na Instagramie, że wraz z kolegą z Ekipy lecą na 20 dni do Afryki. Najpopularniejszy influencer w Polsce opowiedział o szczegółach wyprawy i pochwalił się, jak idą przygotowania do wyjazdu.

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska, Marcelina ZawadzkaMikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską. Przypominamy jego poprzednie związki

Zobacz wideo Friz zachwyca się lotniskiem w Helsinkach. Zdradził cel podróży

Wyjazd Friza i Pateca na Afryki na 20 dni  

O zbliżającej się wielkimi wyprawie Friz opowiedział w opublikowanej na Instagramie relacji. Okazało się, że będzie towarzyszył mu Jakub Patecki, znany również jako Patec. Youtuber zdradził, jak będzie wyglądał ich wyjazd i czego najprawdopodobniej mogą spodziewać się na miejscu.

Chciałem wam powiedzieć, co będzie się działo. W środę wyjeżdżamy na 20 dni. Będziemy bez internetu, co cztery dni będziemy go dopiero mieć. Jedziemy w bardzo dzikie i naturalne miejsce, jakim jest Afryka. Jej południowo-środkowa część: Botswana, Zimbabwe […]. Będziemy tropić zwierzęta, ale w takim sensie, żeby je tylko zobaczyć z daleka - pochwalił się Friz.

Youtuber dodał również, że w związku z wyjazdem miał ostatnio dużo obowiązków i dlatego rzadziej udzielał się w mediach społecznościowych.

Jak idą przygotowania Friza do wyjazdu?

Oprócz szczegółów związanych z planem wyprawy, założyciel Ekipy pokazał, jakie rzeczy będą mu potrzebne.

Zapasy mamy przygotowane. Buty z zakrytą kostką, bo w Afryce mogą być jakieś niebezpieczne zwierzaki. Lornetka, latarka, lampka czołowa i przetwornica oczywiście, żeby mieć prąd, bo z tym też będzie problem - powiedział Friz na InstaStories.

FrizFriz Screen: Instagram/@frizoluszek

FrizFriz Screen: Instagram/@frizoluszek

Jak widać, przygotowania idą pełną para. Nie pozostaje nam nic jak życzyć mu udanej i bezpiecznej wyprawy.

FrizSłowa Friza wywołały burzę na Twitterze. Fani krytykują decyzję youtubera

Więcej o: