Dobiega końca trzeci sezon Ekipy. Fani są oburzeni i wbijają szpilę Frizowi. "Pieniądze za bardzo przysłoniły całą resztę"

Najnowszy wpis, który pojawił się na Twitterze Friza wywołał burzę w komentarzach. Słowa youtubera oburzyły internautów.

Więcej informacji o znanych influencerach znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Karol Wiśniewski znany również jako Friz postanowił zaskoczyć fanów i podzielił się z nimi ważną informacją na temat Ekipy. Nie wszystkim jednak spodobał się wpis i na youtubera spadła lawina krytyki. Dlaczego internauci zareagowali w ten sposób?

Marcelina Zawadzka sama remontowała mieszkanie. Jest przytulnie i bardzo kobiecoMarcelina Zawadzka sama remontowała mieszkanie. Jest przytulnie i bardzo kobieco

Zobacz wideo Najpopularniejszy youtuber w Polsce i... Europie?! Gwiazdy o gwiazdach - czyli tym razem o Frizie

Friz zapowiada koniec trzeciego sezonu Ekipy. Fani: To ten sezon w ogóle się rozpoczął?

Kilka dni temu Friz napisał na Twitterze, że wspólnie z pozostałymi członkami Ekipy planowali wielki finał trzeciego sezonu słynnego projektu. Wiadomość ta jednak nie spodobała się fanom, którzy natychmiast zareagowali na tę informację. Internauci zaczęli zarzucać Karolowi, że w porównaniu do poprzednich edycji tym razem na jego kanale pojawiło się zdecydowanie za mało filmów, a te, które zostały opublikowane, nie należały do najciekawszych.

Ekipa już się kończy, a nawet dla mnie się już skończyła. Wstawiłeś zaledwie kilka filmów na siłę. Szkoda, bo jednak pierwszy sezon to było coś nawet tu nie chodzi o daily.
Szczerze mówiąc, ten sezon nie należał do najlepszych. Chyba pieniądze za bardzo przysłoniły całą resztę. Powodzenia w następnym sezonie.
To ten sezon w ogóle się rozpoczął?
Przecież jak ty wstawiłeś może siedem filmów. Brakuje tych nagrań z całą Ekipą codziennie, różnych wyzwań. Szczerze lepsze było daily całą Ekipą niż wstawianie filmów raz na dwa miesiące i jakieś Genzie. Rozumiem, że włożyłeś w to dużo pracy, ale moim zdaniem lepiej było w pierwszym sezonie - czytamy w komentarzach na Twitterze.

Warto przypomnieć, że wielki finał zarówno pierwszego, jak i drugiego sezonu Ekipy miał miejsce w marcu. Wszystko wskazuje na to, że również trzecia edycja zakończy się w podobnym czasie. Z pewnością już niebawem przekonamy się, co słynni youtuberzy przygotowali w związku z końcem kolejnego, wspólnie spędzonego roku.  

FrizFriz zdał pierwszy egzamin na kursie pilota śmigłowca. Obawia się jednej rzeczy

Więcej o: