W życiu Deynn szykuje się dużo zmian. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. "Nie jest tak, jak być powinno"

Deynn zdradziła, że po powrocie z Los Angeles czeka na nią dużo obowiązków. Zapowiada się intensywny czas.

Więcej informacji o znanych twórcach internetowych przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Marita Surma znana również jako Deynn oraz jej mąż Daniel Majewski na początku grudnia polecieli do Stanów Zjednoczonych, by tam spędzić świąteczno-sylwestrowy czas. Jedna z najpopularniejszych par w mediach społecznościowych na bieżąco relacjonowała pobyt w Los Angeles. Małżonkowie pochwalili się między innymi luksusową podróżą liniami Emirates oraz pokazali wynajęte w USA mieszkanie. Wakacje jednak dobiegły końca i musieli wrócić do Polski, gdzie jak się okazało, czeka na nich sporo obowiązków.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-StochStoch poznał żonę w szkole, ale miłość dopadła ich po latach

Zobacz wideo Deynn o trudnych powrotach na siłownię

Trudne powroty do Polski. Deynn żali się na Instagramie: Nic nie jest tak, jak być powinno

O przemyśleniach związanych z obowiązkami po powrocie z Los Angeles Deynn poinformował fanów na Instagramie. W opublikowanej na InstaStories relacji zdradziła, że zamierza bardziej zadać o wygląd i wrócić do regularnych ćwiczeń.

W tym tygodniu dużo się będzie działo. Trzeba się mentalnie na wszystko nastawić. Poza tym powrót na treningi. Muszę też wrócić do diety, bo to, co ostatnio się ze mną dzieje… Nic nie jest tak, jak być powinno - napisała.

Oprócz regularnych treningów i zmiany diety Deynn wyznała, że czeka ich również przeprowadzka do Warszawy i znalezienie nowego mieszkania.

Dochodzi zmiana Wrocławia na Warszawę. O ile uda nam się jakieś lokum ogarnąć - dodała.

Deynn i Majewski cztery lata temu mieszkali już w Warszawie, z której wyprowadzili się do Wrocławia. Jakiś czas temu podjęli jednak decyzję, że chcieliby wrócić do stolicy. Oboje nie ukrywają, że są otwarci na różne lokalizacje nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

DeynnDeynn Screen: Instagram/@deynn

MegakotMegakot znika z"Krolowych życia". Grał u Vegi, był podejrzany o morderstwo

Więcej o: