Majówka 2024. Rozenek w Turcji, Kubicka na Mazurach, a Herbuś... w pracy. "Nie zdążę się pobyczyć"

Rozpoczęła się długo wyczekiwana majówka. Jak ten czas spędzają gwiazdy? Zobaczcie, dokąd wybrali się: Małgorzata Rozenek-Majdan, Doda, Edyta i Cezary Pazurowie, Sandra Kubicka, Beata Tadla i Edyta Herbuś.

Majówka w tym roku wyjątkowo dopisuje - i to pod wieloma względami. Najwięksi szczęściarze mogą liczyć na aż dziewięć dni wolnego, a w niemal całej Polsce pogoda jest lepsza niż w tym samym czasie na południu Europy. Część z gwiazd zaplanowała na ten czas urlop i wybrała się odpoczywać razem ze swoimi rodzinami. Są też tacy, którzy spędzają ten czas w pracy. 

Zobacz wideo Jakie ma pan plany na majówkę? "Mam działeczkę..." [SONDA]

Majówka 2024. Małgorzata Rozenek-Majdan, Beata Tadla, Pazurowie... Te gwiazdy pojechały za granicę

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan i dzieci wybrali się do Turcji. Prezenterka wrzuciła już kilka kadrów, na których pozuje z mężem, spaceruje z najmłodszym synem Henrykiem, pluska się w basenie i wybiera słodkości w cukierni. Odległy kierunek wybrali także Edyta i Cezary Pazurowie. "Wstałam... I pięknie nam dzisiaj świeci słońca" - napisała pod jednym z kadrów, po czym poinformowała, że szykuje dla męża niespodziankę. "To najbardziej szalona rzecz, jaką w życiu zaplanowałam" - napisała tajemniczo, dodając zdjęcia z plaży, na której widzimy ołtarz z kwiatów. Beata Tadla wybrała się z kolei do miasta Salzburg w Austrii. Dziennikarka udostępniła kadr m.in. znad jeziora Mondsee, życząc obserwatorom udanej majówki. Wejdźcie do galerii, aby zobaczyć, jak gwiazdy spędzają majówkę i jakie kadry pokazują fanom. 

Majówka 2024. Sandra Kubicka pokazuje ciążowy brzuch na Mazurach, Edyta Herbuś pracuje

Są też tacy celebryci, którzy postawili na polskie klimaty. Sandra Kubicka wybrała się na Mazury. "No i po co uciekać z Polski na majówkę, jak tu jest tak pięknie?" - pyta pod jednym z kadrów. "Pierwsze Mazury naszego synka" - napisała pod zdjęciem z ciążowymi krągłościami. Doda z kolei relacjonowała ostatnio pobyt w Zakopanem, gdzie zamieszkała w posiadłości należącej do... Edyty Górniak. Diwa kilka miesięcy temu mówiła, że szuka "wyjątkowych osób" do podnajmu willi. Maja Bohosiewicz postawiła na aktywny odpoczynek - aktorka wrzuciła fotki z jazdy konnej. Są też i tacy, którzy w tym roku podczas majówki zamiast odpoczywać postanowili pracować. Do tego grona należy Edyta Herbuś. Aktorka jednak nie narzeka, bo - jak przyznała - kocha swoją pracę. - Bardzo się cieszę, że ten maj taki twórczy. Może nie do końca zdążę się pobyczyć i poodpoczywać, jak można byłoby się spodziewać, ale... Jak się kocha swoją robotę, to jest frajda - skwitowała.

Gdzie spędzasz majówkę 2024?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.