Zmysłowe Socha i Urbańska na evencie. Pojawiła się też Katarzyna Niezgoda z mężem [ZDJĘCIA]

Małgorzata Socha, Natasza Urbańska, a także Katarzyna Niezgoda z mężem pojawiły się na 15. edycji gali Viva! Photo Awards. Jesteście ciekawi ich stylizacji?

Podczas wspomnianego eventu można było zauważyć na ściance wiele cenionych osób z polskiego show-biznesu. Nie zabrakło Bogny Sworowskiej, Marioli Bojarskiej-Ferenc, Ewy Minge i wielu innych gwiazd, których zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Jak prezentowała się część kreacji zaproszonych gości?

Zobacz wideo Urbańska o antidotum na trudne czasy w polityce

Małgorzata Socha i Natasza Urbańska całe na czarno. Co za szyk

Aktorka postanowiła założyć całkowicie czarną kreację, w której pierwsze skrzypce grały luźne spodnie z wysokim stanem. Włożyła w nie satynowy top, a na niego z kolei zarzuciła eleganckie okrycie z charakterystycznymi guzikami. Pazura całej stylizacji dodały czarne kowbojki. Co natomiast założyła Natasza Urbańska? Wokalistka postawiła na nowoczesną stylizację, która podkreśliła jej wysportowaną sylwetkę. Czarna sukienka z wycięciami i trenem, który ciągnął się po ziemi, była świetnym wyborem. Urbańska dodała sobie przy okazji tajemniczości za pomocą czarnych okularów. Od tych stylizacji nie można było oderwać wzroku!

Małgorzata Socha i Natasza Urbańska na rozdaniu nagródMałgorzata Socha i Natasza Urbańska na rozdaniu nagród fot. KAPiF.pl

Katarzyna Niezgoda pojawiła się na ściance z ukochanym. To rzadki widok

Znana bizneswoman, która przez ponad dziesięć lat tworzyła parę z Tomaszem Kammelem, dziś układa sobie życie u boku innego mężczyzny. Jest nim aktor Paweł Markiewicz, który nie szczędzi partnerce czułości w mediach. "Pierwsza miłość taka młodzieńcza, wyidealizowana, jak z bajki. Druga, czyli trudna miłość, uczy nas, kim jesteśmy i wierzymy ze ta pierwsza nauczyła nas tego Emocjonalny rollercoaster. Trzecia miłość, czyli ta, której się nie spodziewaliśmy, o której nigdy nie wiemy, kiedy i skąd i nadejdzie. Ba, nie wiemy, czy w ogóle nadejdzie. To ta, która zazwyczaj wygląda na nieodpowiednią i niszczy wszelkie wypracowane ideały, których trzymaliśmy się do tej pory. To miłość, która przychodzi tak łatwo, że nie wydaje się możliwa" - wspomniał w jednym ze wpisów na Instagramie, który został skierowany do jego partnerki. Para stanęła na ślubnym kobiercu 15 czerwca 2023 roku. Zakochanych mogliśmy zobaczyć na wspomnianym wydarzeniu. Niezgoda założyła czerwoną suknię z wycięciem na nogę, która przepięknie podkreślała jej urodę. Do tego czerwona torebka oraz czarne, klasyczne szpilki. Jej partner również zadał szyku - przyszedł w czarnym zestawie i golfie. 

Katarzyna Niezgoda, Paweł MarkiewiczKatarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz na gali, KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.