Małgorzata Rozenek cała w beżu przemówiła w Sejmie. Nagle uderzyła w PiS [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek ostatnio znów pojawiła się w Sejmie. Tym razem miała okazję wystąpić z mównicy. Na tę okazję wybrała bardzo klasyczną stylizację. Zaprezentowała się w jednolitym beżowym outficie.

Małgorzata Rozenek jest celebrytką i osobowością telewizyjną, która zdążyła sobie wyrobić niezłą pozycję w show-biznesie. Spełniała się już jako prowadząca "Dzień dobry TVN" oraz "Perfekcyna Pani Domu", a obecnie buduje karierę głównie w mediach społecznościowych. Niebawem też zobaczymy ją w nowym show TVN. Żona Radosława Majdana stara się wykorzystywać swój głos w ważnych kwestiach. Od jakiegoś czasu u boku polityków Platformy Obywatelskiej sprawdza się w roli specjalistki od in vitro i pojawia się w Sejmie. Ostatnio zaliczyła kolejne wystąpienie.

Zobacz wideo Rozenek na dobre zagości w świecie polityki? Jasna deklaracja

Małgorzata Rozenek pojawiła się w Sejmie. Cała w beżu

Małgorzata Rozenek jest matką trójki synów, których poczęła dzięki metodzie in vitro. Temat ten jest więc jej bardzo bliski i nic dziwnego, że wielokrotnie zabierała głos w tej kwestii. Teraz kiedy w Sejmie poruszany jest właśnie ten temat, osobiście pojawiła się na drugim czytaniu projektu ustawy. Na tę okazję wybrała beżowy zestaw składający się z szerokich spodni oraz marynarki ze złotymi guzikami, spod której dostrzegamy golf w tym samym kolorze. Do tego dobrała buty na grubym obcasie i płaszcz. Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek z Sejmu znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Małgorzata Rozenk uderzyła w PiS i Konfederację

Uwagę zwróciła nie tylko obłędna stylizacja Małgorzaty Rozenek, ale i jej wypowiedź prosto z mównicy Sejmu. Celebrytka nie kryła oburzenia wobec posłów i posłanek PiS-u oraz Konfederacji. - To wielki dzień, radosny dzień i my radości z tego dnia nie pozwolimy odebrać. Bardzo negatywnie są przez nasze środowisko odbierane wypowiedzi posłów Prawa i Sprawiedliwości czy posłów Konfederacji. My zdajemy sobie sprawę z przełomowej chwili, która już niedługo, w dzisiejszym Sejmie, będzie miała miejsce. W imieniu swoim, w imieniu kilkuset osób skrajnie zaangażowanych w zbieranie podpisów pod tą ustawą, a szczególnie w imieniu 500 tysięcy obywateli, którzy podpisali się pod ustawą, bardzo państwu dziękuję. Za waszą empatię, za wasze zrozumienie, za przywrócenie godności nam i naszym dzieciom - mówiła Małgorzata Rozenek w Sejmie.

Małgorzata Rozenek w Sejmie.Małgorzata Rozenek w Sejmie. Agencja Wyborcza.pl

Małgorzata Rozenek w Sejmie.Małgorzata Rozenek w Sejmie. Instagram @m_rozenek

Więcej o:
Copyright © Agora SA