Marcin Mroczek pokazał rodzinny dom i widok z balkonu. Wielu o czymś takim marzy

Marcin Mroczek znalazł czas na wypoczynek. A gdzie najlepiej się wypoczywa, jak nie w rodzinnych stronach? Serialowy Piotrek z "M jak miłość" poszedł właśnie tym tropem i podzielił się z fanami kadrami, zrobionymi z jego domu, w którym się wychowywał.

Marcin Mroczek na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie regularnie od ponad dwóch dekad występuje w "M jak miłość". Serialowy Piotr Zduński lubi jednak, gdy tylko może, odwiedzić rodzinne strony, gdzie odpoczywa, jak nigdzie indziej. Tym razem jego wizyta w dobrze znanym miejscu zbiegła się w czasie z dniem Wszystkich Świętych. Celebryta zamieścił kilka kadrów zrobionych z rodzinnego domu, na którym widzimy wielki, piękny ogród. Szczególną uwagę przyciągają wysokie tuje. Do tego podzielił się ważną refleksją, która z pewnością powinna ucieszyć jego bliskich. Mimo upływu lat, dom, w którym się wychowywał, ma nadal szczególne miejsce w jego sercu. "W rodzinnym domu zawsze czuję się bezpiecznie" - napisał na InstaStories Marcin Mroczek.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz wyremontowała dom w Hiszpanii po kosztach

Marcin Mroczek walczył o siedlecki klub

Marcin Mroczek z rodzinnymi Siedlcami ma wiele wspomnień. Gwiazdor "M jak miłość" występował tam nie tylko w grupie tanecznej Caro Dance. Miał szansę też rozwijać umiejętności sportowe. W 2021 roku walczył o Pogoń Sidlce, która potrzebowała finansowego wsparcia. "Urodziłem się w Siedlcach, tu są moje korzenie... Zwracam się do was o ratunek dla siedleckiej Pogoni, w której grałem jako mały chłopak... Pogoń ma ogromne kłopoty finansowe, wycofał się strategiczny sponsor... Mój apel jest po to, aby nasza siedlecka młodzież tu się kształciła piłkarsko. Każdy z tych młodych ludzi chce zostać nowym Robertem Lewandowskim. Dajmy im na to szansę" - apelował w sieci Mroczek. Zdjęcia zrobione z domu Mroczka, którymi pochwalił się w sieci, znajdziecie w galerii na górze strony.

Marcin Mroczek przeżywa śmierć przyjaciela

Kilka dni temu Marcin Mroczek przeżył dotkliwie śmierć przyjaciela Cezarego Olszewskiego. Tancerz, który zdobył Kryształową Kulę z Magdaleną Walach w "Tańcu z Gwiazdami", zmarł 30 października w wieku 42 lat. Został znaleziony w hotelu w Ostrołęce. Zmarły celebryta ułożył mu m.in. pierwszy taniec na jego ślub czy odpowiadał za jego sukcesy w programach rozrywkowych. "To on pomógł mi jako wspaniały choreograf i nauczyciel tańca standardowego razem z Edytą Herbuś. Trzecie miejsce w czwartej edycji 'Tańca z Gwiazdami' gdzie się poznaliśmy, a potem wygrać 'Taniec z Gwiazdami' na Ukrainie. Był też autorem naszego pierwszego tańca z Marleną Murano" - pisał Marcin Mroczek na Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA