Kim jest Marlena Muranowicz? Żona Marcina Mroczka niegdyś występowała w teledyskach disco polo

Marcin Mroczek od dziesięciu lat jest mężem modelki Marleny Muranowicz. Kim jest ukochana jednego z najbardziej rozpoznawalnych bliźniaków w Polsce?

Marcin Mroczek poznał ukochaną w 2008 roku. Między tą dwójką zaiskrzyło od razu. Zbliżył ich taniec. Wspólnie spędzili niejedną imprezę. "Pamiętam, że właśnie tak z tobą tańczyłem do białego rana. Czasami tylko Michael Jackson wkradł się między wolnymi" - wspominał niegdyś na Instagramie. Zakochani pobrali się w 2013 roku. Ich rodzina się powiększyła. W 2016 roku powitali na świecie syna Ignacego. Kilkanaście miesięcy później urodził się Kacper. Co wiemy o żonie popularnego aktora?

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę i jest teraz blondynką

Kim jest żona Marcina Mroczka? Niegdyś występowała w teledyskach disco polo

Marlena Muranowicz ukończyła dziennikarstwo i europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat związana była z modelingiem. Na swoim koncie ma również występy w teledyskach disco polo. Pojawiła się m.in. w piosence "Otwórz serce twe" grupy Fanatic. Swego czasu zagrała nawet epizodyczną rolę w popularnym niegdyś serialu "Szpilki na Giewoncie". Obecnie Marlena Muranowicz jest agentką i menadżerką męża. Oprócz tego zajmuje się prowadzeniem własnej agencji zrzeszającej modelki i hostessy.

Marlena Muranowicz unika życia w świetle reflektorów. Ceni inne wartości 

Żona aktora starannie strzeże prywatności i niechętnie uchyla rąbka tajemnicy z życia prywatnego. Nie udziela wywiadów i nie pokazuje się publicznie. "W sumie chyba lubi swoją prywatność, swoją anonimowość. Dba o to, aby tak pozostało. Ja to szanuję i też jej nie ciągam na ścianki. Nam chyba jest tak najlepiej" - zdradził Marcin Mroczek w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Więcej zdjęć Marleny Muranowicz znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Marlena MuranowiczMarlena Muranowicz Instagram/@marlmurano

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.