Wielkanoc polskich gwiazd. Kożuchowska tradycyjnie, Dowbor w kwiatach. A kto postawił na catering?

Wielkanoc to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Jak ten wyjątkowy czas celebrują najpopularniejsze polskie gwiazdy? Nie u każdego króluje tradycja.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Na instagramowych profilach gwiazd od samego rana pojawiają się kolejne zdjęcia, na których możemy podpatrzeć, jak wyglądają u nich tegoroczne święta. Wiele osób celebruje Wielkanoc w gronie najbliższych, a na ich stołach królują tradycyjne potrawy. Nie brakuje również pięknych dekoracji i oczywiście uśmiechów na twarzach.

Zobacz wideo Doda ubrała wielkanocną choinkę

Jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2022?

Katarzyna Dowbor w tym roku postawiła na dekoracje wykonane ze świeżych kwiatów. Na jej wielkanocnym stole pojawiły się tulipany i narcyzy. Oprócz tego w dużym wazonie znalazły się bazie, a obok jajek stroik wykonany z bukszpanu. Nie mogło oczywiście zabraknąć kolorowych ozdób i przepięknych pisanek.

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor Screen: Instagram/@katarzyna_dowbor_official Z

Kwiatowe dekoracje wybrała również Małgorzata Kożuchowska. W opublikowanym na Instagramie poście aktorka złożyła fanom życzenia i przy okazji zdradziła, jak wyglądały u niej przygotowania do tegorocznych świąt.

W tym roku wszystko na ostatnią minutę, ale święta się odbędą mimo wszystko! Mam takie wrażenie, że dziś wszystko, co stałe, ma jeszcze większą wartość. Tego się trzymam! Wszystkim życzę spokojnych świąt pełnych nadziei. Niech zapanuje pokój! - czytamy na Instagramie.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Screen: Instagram/@malgorzatakozuchowska_

Również na profilu Ewy Mielnickiej-Cekały, Miss Polski 2014, pojawiło się zdjęcie z przygotowań do świątecznego śniadania. Na stole pojawiły się oczywiście tradycyjne potrawy, bukiet żółtych tulipanów i zastawa w zielonym kolorze. Uśmiechnięta celebrytka pozuje z koszyczkiem, w którym znajduje się poświęcony pokarm. 

Ewa Mielnicka-CekałaEwa Mielnicka-Cekała Screen: Instagram/@missewa

Do grona osób, które pochwaliły się świątecznym stołem dołączyła także Zosia Ślotała, która w tym roku postanowiła skorzystać z pomocy firmy cateringowej. Na opublikowanej relacji możemy zobaczyć, jakie potrawy zostały przygotowane dla niej i jej najbliższych. Oprócz klasycznej sałatki jarzynowej nie mogło zabraknąć oczywiście jajek, wędliny i apetycznie wyglądającego ciasta.

Zosia Ślotała,Zosia Ślotała, Screen: Instagram/@miss_zi

Zosia Ślotała,Zosia Ślotała, Screen: Instagram/@miss_zi

Niezwykle bogato i elegancko prezentował się również stół Izabeli Janachowskiej. Prezenterka wybrała zastawę w jasnym odcieniu, a do tego dobrała piękne kwiaty. Wspólnie z rodziną celebrytka wzniosła toast drogim szampanem.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska Screen: Instagram/@izabelajanachowsk

Nieco inaczej tegoroczne święta postanowiła spędzić Edyta Herbuś. Tancerka pojechała do Zakopanego i to właśnie tam celebruje ten wyjątkowy czas. Podobnie jak pozostałe osoby ona również pokazała wielkanocne potrawy, a w opublikowanym na instagramowym profilu poście złożyła fanom życzenia.

 Życzymy wam przytulnych świąt pełnych ciepłych chwil z bliskimi - napisała.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś Screen: Instagram/@edytaherbus

W naszej galerii, którą znajdziecie powyżej artykułu znajduje się więcej zdjęć. Możecie również zobaczyć, jak świętowali Rafał Maślak, Katarzyna Zielińska i Lara Gessler

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.