Anna Bardowska pokazała sypialnię. Łóżko eleganckie, podobne ma Rozenek. Za to u Wendzikowskiej pokój ocieka luksusem

Szukacie pomysłu na sypialnię? Inspiracji możecie poszukać u gwiazd. Zobaczcie, jak Anna Bardowska, Małgorzata Rozenek, Zofia Zborowska czy Julia Kamińska urządziły swoje sypialnie.

Więcej informacji o tym, jak mieszkają gwiazdy na stronie głównej Gazeta.pl

W czasie pandemii gwiazdy nieco więcej czasu spędzały w domach, pokazując przy tym, jak mieszkają. Dziś wzięliśmy na tapetę ich sypialnie. 

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk urządza mieszkanie

Sypialnia Bardowskich

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski poznali się na planie drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Małżonkowie do dziś cieszą się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że są aktywni w mediach społecznościowych, gdzie pokazują, jak wygląda ich codzienność po programie. Teraz Bardowska pochwaliła się, jak bawi się z córką. Patrzymy jednak na sypialnię celebrytów. Robotę robi duże łóżko z welurowym obiciem. Jest nie tylko eleganckie, ale też sprawia, że przestrzeń wygląda na przytulną. Uwagę zwracają też ściana imitująca cegłę i zawieszone na niej obrazy. 

Anna BardowskaAnna Bardowska Fot. ania.bardowska/Instagram

Julia Kamińska kocha styl boho

Julia Kamińska postawiła z kolei na styl boho. W sypialni dominują naturalne, jasne kolory. Nie brak uroczych dodatków - pięknego pledu, łapacza snów czy eleganckich zasłon. Uwagę zwraca też toaletka i oczywiście rośliny. To one tworzą klimat. 

Julia KamińskaJulia Kamińska Instagram - Julia Kamińska

Julia KamińskaJulia Kamińska Instagram - Julia Kamińska

Agnieszka Dygant uwielbia poduszki

W sypialni u Agnieszki Dygant jest ciemno, ale przytulnie. Na łóżku nie brakuje wielu poduszek i kocyków o różnych fakturach. Do tego stylowe dodatki. 

Jak mieszka Agnieszka DygantJak mieszka Agnieszka Dygant Fot. Instagram/agnieszka_dygant_official

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant Agnieszka Dygant/Instagram screen

Anna Niemczycka-Czartoryska docenia minimalizm

Z kolei Anna Niemczycka-Czartoryska postawiła na jasne kolory. W sypialni stanęła duża szafa z lustrami. Zabrakło zasłon, które zastąpiły rolety rzymskie. Jest jasno i minimalistycznie. 

Jak mieszka Anna Czartoryska-Niemczycka? Aktorka stawia na sielski klimat i antyczne mebleJak mieszka Anna Czartoryska-Niemczycka? Aktorka stawia na sielski klimat i antyczne meble Fot. Instagram/ annaczartoryska_niemczycka

Małgorzata Rozenek kocha dodatki

W przypadku sypialni Małgorzaty Rozenek trudno mówić o minimalizmie. Jest łóżko z welurowym, eleganckim obiciem, które od razu rzuca się w oczy. Do tego mnóstwo zdjęć, świeczek i wystawa z misiami. 

Sypialnia Małgorzaty RozenekSypialnia Małgorzaty Rozenek Fot. m_rozenek/Instagram

Wnętrze domu Małgorzaty Rozenek i Radosława MajdanaWnętrze domu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła drugie imię HenrykaMałgorzata Rozenek-Majdan zdradziła drugie imię Henryka Screen Instagram: @m_rozenek

Sypialnia Anny Wendzikowskiej ocieka luksusem 

Anna Wendzikowska połączyła sypialnię z łazienką i garderobą. Trzeba przyznać, jest nowocześnie i luksusowo. Podobnie jak u Rozenek i Bardowskiej pojawiło się łóżko z pikowanym zagłówkiem. Do tego pasujące do niego kinkiety, puchata wykładzina, dodatki i obrazy. Można poczuć się jak w kilkugwiazdkowym hotelu.

Łazienka Anny WendzikowskiejŁazienka Anny Wendzikowskiej screen Instagram / @ aniawendzikowska

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Instagram/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska z córkamiAnna Wendzikowska z córkami Fot. Instagram/ aniawendzikowska

Stylowa sypialnia Kasia Tusk 

Elegancko jest też w sypialni Kasi Tusk. Córka byłego premiera lubi jasne, stonowane kolory i delikatne materiały. Całość robi wrażenie dzięki drewnianym wykończeniom i idealnie dobranym dodatkom. Wnętrze wygląda, jak wyjęte z katalogu. 

Sypialnia Kasi TuskSypialnia Kasi Tusk Instagram/makelifeeasier

Kasia Tusk dekoruje dom na świętaKasia Tusk dekoruje dom na święta Instagram/ @makelifeeasier_pl

Natalia Siwiec i pastelowe dodatki

Natalia Siwiec zaszalała i zamówiła ogromny zagłówek łóżka. Do tego pastelowe dodatki i jasna wykładzina. Widać też, że w sypialni stanęły białe szafy.  

Sypialnia Natalii SiwiecSypialnia Natalii Siwiec Instagram/nataliasiwiec.official

Joanna Przetakiewicz w sypialni

Joanna Przetakiewicz także pokazała zdjęcie z sypialni. Jest intensywnie i odważnie. Wszystko przez dominację czerwieni, która przełamana jest czarnymi i białymi dodatkami. 

Sypialnia Joanny PrzetakiewiczSypialnia Joanny Przetakiewicz Instagram/joannaprzetakiewicz

Barbara Kurdej-Szatan i jej szalony zagłówek

Na uwagę zasługuje też sypialnia Barbary Kurdej-Szatan. Zagłówek w różne wzoru to doskonały przykład, jak ożywić nawet najnudniejsze wnętrze. Do tego pasujące do siebie kinkiety, kilka poduszek i gotowe!

Kurdej-SzatanKurdej-Szatan Instagram

 

Urocza sypialnia Marzeny Rogalskiej

U Marzeny Rogalskiej jest elegancko, stylowo i eklektycznie. Dziennikarka postawiła na proste meble i dodatki i opłaciło się.  

Marzena RogalskaMarzena Rogalska Fot. marzena_rogalska/Instagram

Ewa Chodakowska chwali się obrazem w sypialni

Sypialnia Chodakowskiej jest elegancka i urządzona ze smakiem. Uwagę zwraca obraz, który zawisł nad łóżkiem. To romantyczne zdjęcie trenerki i jej męża. 

Sypialnia Ewy ChodakowskiejSypialnia Ewy Chodakowskiej Fot. chodakowskaewa/Instagram

Sypialnia Ewy ChodakowskiejSypialnia Ewy Chodakowskiej Fot. chodakowskaewa/Instagram

Sypialnia Pazurów

U Edyty i Cezarego Pazurów także jest elegancko. W sypialni znalazł się portal kominkowy i fotel typu uszak. Do tego identycznie kinkiety i ogromne łóżko. 

Sypialnia Edyty i Cezarego PazuraSypialnia Edyty i Cezarego Pazura https://www.instagram.com/edyta_pazura/

Sypialnia Kraśków 

Piotr Karaśko i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko postawili w sypialni na naturalność. Nie ma wielu dodatków, ale są za to piękne drewniane meble. Takich nie znajdziecie w sieciówkach. 

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała sypialnię w domu na MazurachKarolina Ferenstein-Kraśko pokazała sypialnię w domu na Mazurach Fot. Instagram/ karolinaferenstein_krasko

Sypialnia Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony 

U Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej króluje czerń. Ciekawy pomysł na sypialnię. Jest bardzo nowocześnie. 

Sypialnia Zofii ZborowskiejSypialnia Zofii Zborowskiej Instagram/zborowskazofia

Sypialnia Anety Szydłowskiej 

Aneta Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się za to w sypialni na ciekawą tapetę. Do tego białe meble i piękny łapacz snów.  

Anita Szydłowska ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' pokazała sypialnięAnita Szydłowska ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' pokazała sypialnię Fot. Anita Szydłowska - Instagram

Anita Szydłowska ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' pokazała sypialnięAnita Szydłowska ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' pokazała sypialnię Fot. Anita Szydłowska - Instagram

Sypialnia Kasi Cichopek

W sypialni Kasi Cichopek i Marcina Hakiela króluje minimalizm. Można jednak dopatrzyć się kilku klimatycznych dodatków, jak na przykład świece. 

Sypialnia Kasi CichopekSypialnia Kasi Cichopek Fot. katarzynacichopek/isntagarm

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.