Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem z mamą. Internauci nie mają wątpliwości: Ale podobne! Jak wyglądają inne mamy znanych córek?

Edyta Pazura pochwaliła się niedawno wspólnym zdjęciem ze swoją mamą. Nie ona jedyna chętnie dzieli się rodzinnymi kadrami w mediach społecznościowych.

Wiele polskich gwiazd bardzo chętnie opowiada o swoim życiu rodzinnym w mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy podejrzeć nie tylko romantyczne fotki, urocze kadry z maluchami, ale także zdjęcia w towarzystwie rodziców. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają mamy sławnych córek? Które z nich są do siebie najbardziej podobne?

Zobacz wideo Niedawno produkcja "TzG" przebrała Bieniuk za mamę

Edyta Pazura

Żona Cezarego Pazury pochwaliła się uroczą fotografią z mamą. Widać, że panie są ze sobą blisko, a Edyta nazwała swoją rodzicielkę "samospełniającą się przepowiednią".

Nie wierzyłam jak mówiła mi: "Zobaczysz, jak będziesz miała własne dzieci" lub "Małe dziecko, mały problem. Duże dziecko, duży problem" Generalnie miała racje.
 

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska bardzo chętnie publikuje wspólne zdjęcia z mamą Jadwigą. Internauci uważają, że są do siebie bardzo podobne. I coś w tym jest!

A ta piękna pani na zdjęciu to moja mama.
 

Blanka Lipińska

Mama Blanki Lipinskiej, Małgorzata, zachwyca urodą i radosnym podejściem do życia. Ostatnio udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie w bikini, a internauci byli przekonani, że pozuje na nim autorka książki "365 dni".

Wypada... Nie wypada... Coś tam wypada, a coś nie, życie.
 

Anna Lewandowska

Żona Roberta Lewandowskiego jest za to bardzo dumna ze swojej mamy, której wiele zawdzięcza:

Bez niej nie byłabym tym, kim jestem. To ona nauczyła mnie kochać bezwarunkowo, to ona nauczyła mnie empatii, zdroworozsądkowości i obiektywizmu. To ona pokazała mi, że kiedy jest czas na łzy, to trzeba je wypłakać i że szczęście najlepiej smakuje z najbliższymi. To ona pokazała mi, że w życiu nie ma tylko czerni i bieli, ale są różne odcienie szarości. To ona jest zawsze, kiedy tego potrzebuję. Wysłucha, przytuli i doradzi - tymi słowami opisywała swoją mamę w 2019 roku.
 

Julia Wieniawa

Menadżerką Julii Wieniawy jest jej mama - Marta Wieniawa-Narkiewicz. Aktorka przyznała, że czasem trudno jest im rozdzielić te dwie role, jednak zawsze może liczyć na potrzebne wsparcie.

Role menedżerki i mamy się przeplatają. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo muszę z mamą natychmiast omówić moje sercowe rozterki. Wtedy ona z menedżerki zamienia się w mamę, a ja z dorosłej, dojrzałej Julii w nastolatkę... - mówiła w wywiadzie dla "Gali".

Julia Wieniawa z mamąJulia Wieniawa z mamą Instagram.com/ juliawieniawa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.