Gwiazda "Rancza" nie mogła się opalać, a Beata Tyszkiewicz musiała skłamać. Te poświęcenia w pracy zadziwiają

Katarzyna Cichopek od lat nie zmieniła radykalnie fryzury, a Magdalena Waligórska na wakacjach musiała ukrywać się przed słońcem. Czasem kontrakty podpisane z producentami wymagają poświęceń. Kto się na nie zdecydował?

Nie od dziś wiadomo, że role w filmie czy serialu wymagają od aktorów poświęceń. A ci w dużej mierze traktują to jako wyzwanie zawodowe, któremu chcą sprostać. Czasem bywa jednak tak, że podczas podpisywania kontraktu dowiadują się, że nie mogą ingerować w swój wizerunek, muszą kłamać czy... nie mogą zabrać partnera na premierę.

Zobacz wideo Impreza na planie "M jak miłość", a potem... zakupy!

Arkadiusz Nader, Magdalena Waligórska"Ranczo". Waligórska i Nader grali małżeństwo, a prywatnie walczyli w sądzie

Zakazy od produkcji: Magdalena Waligórska nie mogła się opalać

Magdalena Waligórska przed laty grała w "Ranczu". Dziś już jednak może swobodnie opowiadać o tym, co działo się na planie. Ostatnio w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że musiała podpisać pewne zobowiązanie przed wyjazdem na wakacje. 

Jednego roku, kiedy zaczęliśmy kręcić "Ranczo" w czerwcu, a kończyliśmy we wrześniu, musiałam zobowiązać się pisemnie, że w trakcie wakacyjnej przerwy nie opalę się - przyznała.

Aktorka podczas wyjazdu na wakacje nakładała na siebie tony kremów z filtrami. Ograniczenia spotkały ją także w pracy na planie "Na dobre i na złe" - musiała z produkcją ustalać wszystkie zmiany dotyczące fryzury. 

Magdalena Waligórska-Lisiecka o kulisach 'Rancza'Magdalena Waligórska-Lisiecka o kulisach 'Rancza' https://www.instagram.com/magdawaligorska_official/

Zakazy od produkcji: Katarzyna Cichopek nie mogła zmienić koloru włosów

Katarzyna Cichopek od lat jest związana z "M jak miłość". Już na początku pracy poinformowano ją o pewnych ograniczeniach. Jak wiąże się to z wyglądem aktorki? Tutaj, podobnie jak w przypadku Waligórskiej, chodzi o włosy.

Jestem związana kontraktem z serialem "M jak miłość", gdzie muszę być konsekwentna w kreowaniu swojej postaci i nie mogę zmieniać radykalnie swojego wizerunku. W związku z powyższym nigdy nie eksperymentowałam z kolorami włosów (...). Ja od zawsze jestem ciemna i to jest też mój znak rozpoznawczy - wyznała Katarzyna Cichopek.

M ajk miłośćM ajk miłość dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Zakazy od produkcji: Ben Affleck nie mógł zabrać partnerki na premierę filmu

Gdy Ben Affleck był jeszcze z Aną De Armas, podobno dostał zakaz pojawienia się na premierze nowego filmu o Bondzie, gdzie ukochana grała jedną z ról. Para cieszyła się wówczas sporym zainteresowaniem mediów, dlatego produkcja obawiała się, że ich obecność z pewnością odwróci uwagę od pierwszoplanowego aktora, Daniela Craiga. Ostatecznie chyba nie mają się o co martwić - "No Time to Die" jeszcze nie weszło do kin, a Affleck i De Armas już się rozstali. 

Ben Affleck, Ana de ArmasBen Affleck, Ana de Armas Shutterstock/East News

Zobacz też: Ben Affleck dostał zakaz pojawienia się na premierze "No Time to Die". Powód? Jego partnerka

Zakazy od produkcji: Anna Maria Sieklucka nie mogła zajść w ciążę?

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Anna Maria Sieklucka przez kontrakt, który podpisała z produkcją drugiej części "365 dni", nie może w żaden sposób ingerować w swój wizerunek. A to wiąże się z niezmienianiem fryzury, nierobieniem nowych tatuaży czy nawet zakazem zajścia w ciążę. Ostatecznie aktorka odniosła się do doniesień, jednak, jak sama przyznała, kontrakt nie pozwala jej wypowiadać się na ten temat.

Anna-Maria SiekluckaAnna-Maria Sieklucka Kapif.pl

Zakazy od produkcji: Urszula Dudziak musiała zdjąć symbol Strajku Kobiet

Urszula Dudziak podczas finałowego odcinka "The Voice of Poland" w grudniu, miała przyczepiony do paska symbol Strajku Kobiet. Był jednak widoczny tylko w trakcie programu na żywo. Piosenkarka zdjęła go do oficjalnej sesji zdjęciowej, bo... manifest wokalistki nie spodobał się władzom TVP.

Chwilę po występie została zawołana przez osobę z produkcji i poproszona o usunięcie "ozdoby" z paska - powiedziała wówczas w rozmowie z Plotkiem osoba z produkcji "The Voice of Poland".

Urszula Dudziak wsparła Strajk Kobiet podczas finału The Voice of Poland? Tego elementu stylizacji musiała się pozbyćUrszula Dudziak wsparła Strajk Kobiet podczas finału The Voice of Poland? Tego elementu stylizacji musiała się pozbyć https://www.instagram.com/urszuladudziak.official/

Zalecenie produkcji: Beata Tyszkiewicz musiała skłamać 

W książce Anny Augustyn-Protas "Beata Tyszkiewicz. Portret damy" znalazł się fragment rozmowy z Wojciechem Iwańskim, reżyserem "Tańca z gwiazdami". Opowiedział ciekawą historię dotyczącą początków aktorki w programie. Chodziło o to, że Tyszkiewicz nie miała zawodowego doświadczenia tanecznego, a tego wymagano od jurorki. Tyszkiewicz musiała więc skłamać, że jest inaczej. 

Początkowo mieliśmy kłopot, bo Brytyjczycy, licencjodawcy, kręcili nosami i pytali nas podejrzliwie, czy aby na pewno ta pani ma jakiś związek z tańcem. Skłamaliśmy, że owszem, Beata jest bardzo znaną w Polsce primabaleriną - przyznał Iwański.

Beata TyszkiewiczBeata Tyszkiewicz AKPA

Beata TyszkiewiczBeata Tyszkiewicz była jurorką "Tańca z gwiazdami". Były producent: Skłamaliśmy, że jest znaną primabaleriną

Które zobowiązanie zawodowe było najtrudniejsze? 

Więcej o: