Grycanki chciały być polskimi Kardashiankami. Kilka lat temu zniknęły z show-biznesu. Pamiętacie je?

Kariera Marty Grycan oraz jej córek zapowiadała się całkiem dobrze, jednak nagle stanęła w miejscu, a panie zniknęły z mediów, także tych społecznościowych. Chcielibyście, aby wróciły na warszawskie salony?

Grycanki zaczęły podbijać rodzimy show-biznes na początku 2011 roku. Ich obecność medialna wzbudzała wielkie emocje ze względu na ich emanowanie pieniędzmi i kontrowersyjny, często wyzywający wizerunek. Media szybko okrzyknęły je polskimi Kardashiankami, jednak ich sen o wielkiej sławie szybko się skończył. Od ponad sześciu lat na próżno szukać nowości na ich temat. Przypomnijmy więc, kim były Grycanki.

Marta Grycan

Marta Grycan jest żoną Adama Grycana, którego ojciec był właścicielem marki lodowej Zielona Budka, a następnie lodów Grycan. Gdy tylko udało jej się przebić na ścianki, nabrała chętki na wielką karierę. Pojawiała się na branżowych imprezach, gdzie zakolegowała się m.in. z Dawidem Wolińskim, Dodą i Tomaszem Jacykowem. Otworzyła swoją cukiernię, wydała trzy książki kucharskie i współprowadziła program telewizyjny u boku Piotra Gąsowskiego.

Marta Grycan, Wiktoria Grycan, DodaMarta Grycan, Wiktoria Grycan, Doda KAPIF

Niestety jej kariera jak szybko się zaczęła, tak szybko skończyła. Ludzie byli zmęczeni jej wizerunkiem, a producenci niegotowi finansowo na wyprodukowanie reality-show na miarę jej oczekiwań. Marta Grycan zniknęła także z mediów społecznościowych. Owszem, ma konto na Instagramie, jednak jest ono prywatne - tylko dla znajomych. Jej cukiernia szybko przebranżowiła się w sklep rybny, jednak i ten szybko się zamknął. 

Magda Gessler, Marta GrycanMagda Gessler, Marta Grycan KAPIF

Wiktoria Grycan

Wiktoria Grycan jest córką Marty i Adama Grycanów. Teraz ma już 26 lat, jednak gdy debiutowała na ściankach, miała jedynie 16. Aspirowała do zostania modelką plus size. Doczekała się nawet sesji zdjęciowej, w jednym z magazynów modowych, jednak na tym się skończyło. Jej odważny wizerunek był szeroko komentowany, a także krytykowany, co nie spodobało się jej mamie. Gdy Dorota Wróblewska napisała, że 16-letnia wówczas Wiktoria wygląda na kilkanaście lat starszą, Marta Grycan groziła jej pozwem. Wiktoria Grycan ma otwarte konto na Instagramie, jednak najnowsze posty pochodzą ze stycznia 2016 roku. Po jej dawnym pełnym lansu życiu pozostały jedynie zdjęcia.

Marta Grycan, Wiktoria GrycanMarta Grycan, Wiktoria Grycan KAPIF

Weronika Grycan

Weronika Grycan jest najstarszą córką Grycanów. W przeciwieństwie do swojej młodszej siostry nie chciała być modelką, a tancerką. Prężnie działała w tej dziedzinie. Przez krótki okres współpracowała z zespołem Ich Troje jako choreografka.

Weronika GrycanWeronika Grycan KAPIF

Gabrysia Grycan

Gabrysia Grycan jest najmłodsza z całej trójki. Gdy Grycanki brylowały w mediach, ta miała jedynie osiem lat. To nie przeszkadzało jej mamie, aby prezentować ją w telewizji śniadaniowej i na okładkach magazynów. Gabrysia miała marzenie, by zostać aktorką. Jak na razie jej się to jeszcze nie udało, ale kto wie, może nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Marta GrycanMarta Grycan KAPIF

Adam Grycan powiedział "stop"

Adam Grycan, czyli mąż Marty Grycan i ojciec ich córek, początkowo był zachwycony medialnością swojej rodziny. Jak podaje dziennik "Fakt", z czasem zabronił im lansowania się na ściankach i opowiadania o życiu rodzinnym prasie. Ponoć jego partnerzy biznesowi nie traktowali go przez to poważnie.

Marta Grycan, Adam GrycanMarta Grycan, Adam Grycan KAPIF

Grycanek nie ma w mediach już od ponad sześciu lat. Chcielibyście, aby wróciły na salony? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.