Affleck zdradził Lopez, a Majdan nazwał relacje z Dodą "toksycznym uzależnieniem". Kto jeszcze był w burzliwym związku?

Najpopularniejsze gwiazdorskie pary, o których swego czasu ciągle czytało się w sieci albo prasie, na zdjęciach prezentowały się idealnie. Często kryły się za tym kłótnie, a nawet przemoc ze strony jednego z partnerów.

Niektóre rewelacje z życia gwiazdorskich par poznaliśmy dopiero po ich rozstaniu, inne lepiej bądź gorzej starały się ukryć, że coś w ich relacjach jest nie tak. Kto był w toksycznym związku? Sprawdzamy. 

Justin Timberlake wciąż krytykował Britney Spears 

Britney Spears i Justin Timberlake byli parą przez cztery lata, a ich "bajeczny" związek obserwował cały świat. Teraz, gdy co jakiś czas emitowane są dokumenty na temat życia wokalistki, coraz więcej osób zaczęło zwracać uwagę, że ukochany nie traktował jej wówczas najlepiej. Ich role w tej relacji najlepiej oddają teksty utworów, które powstały po rozstaniu. On mściwie śpiewał "Spaliłaś za sobą mosty, teraz twoja kolej na łzy” i zarzucał jej zdradę. Publicznie stwierdził, że "myślał, że znalazł tą jedyną, ale potem się okazało, że była szmatą". Niedawno, po 20 latach od ich głośnego rozstania, piosenkarz zdobył się na szczere wyznanie i przeprosił Speras. 

Szczególnie chcę przeprosić Britney Spears i Janet Jackson, obie z osobna, ponieważ zależy mi na tych kobietach i szanuję je, a wiem, że zawiodłem - napisał. 

Trudno oprzeć się jednak wrażeniu, że przeprosiny Justina nie są do końca szczere, ale wynikają z cynicznej kalkulacji i hejtu, jaki wylał się na muzyka po emisji filmu dokumentalnego "Framing Britney Spears”.

Britney Spears, Justin TimberlakeBritney Spears, Justin Timberlake Fot. TOM MIHALEK/East News

Doda i Radosław Majdan wzajemnie zarzucali sobie zdradę

Doda i Radosław Majdan stanęli na ślubnym kobiercu w 2005 roku. Sielanka nie trwała jednak długo - dwa lata później Rabczewska złożyła pozew o rozwód, a rok później ich małżeństwo należało już do przeszłości. Po rozstaniu Doda oskarżała piłkarza o wielokrotne zdrady m.in. z prostytutkami, a Majdan twierdził, że wokalistka założyła mu podsłuch w samochodzie i sama również nie była święta.

Zdradzała mnie z innymi mężczyznami w tym samym czasie, w którym w telewizji mówiła o odpowiedzialności i mądrości małżeńskiej, której ode mnie oczekuje. Sama się przyznała. Podczas jednej kłótni, kiedy przyciśnięta argumentami nie mogła już uciec w żadne kłamstwo - utrzymywał po rozstaniu.

Majdan podsumował, że ich relacja była "toksycznym uzależnieniem".

Radosław Majdan, DodaRadosław Majdan, Doda East News

Justin Bieber i Selena Gomez byli zbyt niedojrzali do związku?

Selena Gomez i Justin Bieber zaczęli się spotykać w 2011 roku, a po trzech latach zakończyli relację. Kanadyjczyk uwielbiał imprezy, przez co często wpadał w kłopoty. Selena nie akceptowała takiego stylu życia, który źle wypływał na jej karierę. Rozstawali się i schodzili. Ostatecznie widać było, że relacja ich przerastała, o czym później mówili albo śpiewali w swoich piosenkach. 

Gdy po raz pierwszy doświadczasz miłości, to myślę, że to może być odrobinę toksyczne. Nie potrafisz racjonalnie myśleć o miłości, uzależniasz się od pasji i frustracji i walcząc o związek myślisz, że to jest miłość - stwierdziła Selena.

Selena Gomez Justyn BieberSelena Gomez Justyn Bieber Allstar/allONS / allONS

Rihanna i Chris Brown byli wybuchowym połączeniem 

Nie da się ukryć, że historia miłosna Rihanny i Chrisa Browna kilka lat temu była jak niekończąca się opowieść. Po raz pierwszy media i fani na całym świecie poznali prawdę o ich związku w 2009 roku. Wszystko wydarzyło się na dzień przed galą wręczenia nagród Grammy. Rihanna nakryła partnera na zdradzie i wpadła w złość. Gdy raper próbował ją uspokoić i odwieźć do domu, rozpętała się prawdziwa wojna. Rihanna kilka razy uderzyła ręką w deskę rozdzielczą jego auta, a to doprowadziło Browna do furii,  w wyniku której dotkliwie ją pobił. Mimo to wokalistka dała mu druga szansę, ale na szczęście szybko się rozstali. 

Rihanna, Chris BrownRihanna, Chris Brown Xposure/allONS / allONS

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu są razem?

Jennifer Lopez i Ben Affleck przed laty tworzyli jedną z ulubionych par w Hollywood. Ona zmieniała wówczas mężczyzn jak rękawiczki, on słynął z zamiłowania do hazardu. W 2002 roku połączyła ich gorąca i płomienna miłość. Mimo medialnych spekulacji, że nie dzieje się u nich najlepiej, oni szli w to dalej - ogłosili zaręczyny i wydawało się, że do ślubu jest tak blisko, ale wciąż przekładali uroczystość. Ostatecznie ją odwołali i się rozstali, ale zanim do tego doszło, mówiło się, że aktor zdradził ukochaną z dwiema innymi kobietami. Po latach Jennifer przyznała, że w związku stała się cieniem samej siebie.

Straciłam poczucie własnej wartości i zastanawiałam się, czy należę jeszcze do tego biznesu, czy może pozbawił mnie wszystkiego. (…) Mój związek zniszczył się na oczach całego świata. Potrzebowałam dwóch lat, żeby się podnieść - powiedziała w rozmowie z Vanity Fair.

Fani i media przez lata spekulowali o licznych powrotach pary i chyba wreszcie się doczekali - od około dwóch tygodni Lopez i Affleck widywani są razem.

Zobacz też: "Bennifer" powraca. On złamał jej serce, ale ona wybaczyła mu nawet zdradę z tancerką

Jennifer Lopez i Ben AffleckJennifer Lopez i Ben Affleck fot. ONS

Justyna i Piotr Żyłowie nie ustają we wzajemnych zarzutach

Piotr Żyła i Justyna Żyła pobrali się w 2006 roku. Wydawało się, że para tworzy szczęśliwe małżeństwo, ale sielanka zakończyła się jakiś czas temu, gdy żona reprezentanta Polski w końcu nie wytrzymała. Potwierdziła, że skoczek ma kochankę, on z kolei - że to nie zdrada była powodem zakończenia związku, bo już dawno nie działo się między nimi najlepiej. Później Justyna wielokrotnie podkreślała (i robi to do dziś), że skoczek groził jej pobiciem, zastraszał i szantażował, a ich dzieci traktował jak zabawki.

Justyna Żyła, Piotr ŻyłaJustyna Żyła, Piotr Żyła East News

Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstają się i schodzą

Relacja Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego potoczyła się błyskawicznie - już kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu, które miało miejsce w sylwestra 2016 roku, ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Stworzyli rodzinę, ale później kilkukrotnie się rozstawali i schodzili - Marcela przyznawała wówczas, że Koterski rzadko bywał w domu, poza tym trudno było im się porozumieć. Obecnie nie są razem, ale czas pokaże, co będzie dalej.

Marcela Leszczak i Misiek KoterskiMarcela Leszczak i Misiek Koterski Plotek Exclusive

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.