Karolina Pisarek - ''Taniec z gwiazdami''. Modelka spróbuje swoich sił na parkiecie telewizyjnego show

Karolina Pisarek to kolejna uczestniczka ''Tańca z gwiazdami''. Modelka i celebrytka tym razem spróbuje swoich sił na parkiecie. Jej partnerem w programie będzie Michał Bartkiewicz.

Karolina Pisarek-Salla. Kim jest? 

Kim jest Karolina Pisarek-Salla? Jej kariera medialna zaczęła się od udziału w programie ''Top Model'' emitowanym przez TVN (2015 r.). Zajęła w nim 2. miejsce, ale był to początek różnych współprac, które przyczyniły się do zwiększenia jej popularności. Była ambasadorką marek odzieżowych i kosmetycznych. Jej zdjęcia pojawiały się na okładkach takich magazynów, jak ''Elle'' czy ''Glamour''. Była też twarzą ''Miami Fashion Week'' na Florydzie. 

W kraju znana jest także z udziału w popularnych show. Przed ''Tańcem z gwiazdami'' można było ją podziwiać w programach ''Ameryka Express'', ''Fort Boyard'' i ''Twoja twarz brzmi znajomo''. Karolina Pisarek jest także aktorką. Widzowie mogli ją ostatnio oglądać w głośnych filmach ''365 dni: ten dzień'' i ''Kolejne 365 dni''. Karolina Pisarek wydała też książkę. 

Maria WałęsaMaria Wałęsa mogła być sławna, ale nagle zniknęła z mediów. Tak dziś wygląda

Karolina Pisarek - wiek

W jakim wieku jest Karolina Pisarek? Modelka i influencerka urodziła się w Szczecinku 16 sierpnia 1997 r. Oznacza to, że niedawno obchodziła 25 urodziny. 

Zobacz wideo Joanna Krupa jurorką w "Tańcu z Gwiazdami"? Tak zareagowała na pytanie reportera

Karolina Pisarek - majątek

W trakcie kariery udało się Karolinie Pisarek zarobić spory majątek. Sama wspominała o tym, że na początku była zszokowana kwotami, które była w stanie w krótkim czasie zarobić za sesje. Nie tylko na nich opiera się jednak jej sukces finansowy. Różne współprace i bardzo duża ilość obserwacji na Instagramie sprawiają, że może dywersyfikować źródła swoich zarobków. 

Karolina Pisarek - narzeczony

Kto był narzeczonym Karoliny Pisarek? Modelka i aktorka spotykała się w przeszłości m.in. z kucharzem Damianem Kordasem i brazylijskim modelem Danielem Matsunagą. W 2021 zaręczyła się z przedsiębiorcą Rogerem Sallą. 

Karolina Pisarek i Roger

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub w czerwcu 2022 r. Wcześniej ich przygotowania do tego dnia były emitowane w cyklu programów TVN ''Pisarek mówi tak''. 

Karolina Pisarek  - partner

Partnerem Karoliny Pisarek w ''Tańcu z gwiazdami'' został Michał Bartkiewicz. W 11. edycji udało mu się wygrać Kryształową Kulę w duecie z Edytą Zając. W kolejnym sezonie startując wraz z Oliwią Bieniuk zajął najniższy stopień podium. Jak będzie w tym roku? Okaże się niebawem.

Maja i Krzysztof RutkowskiMaja Rutkowski zaszalała z fryzurą. Fani podzieleni

''Taniec z gwiazdami'' 2022

''Taniec z gwiazdami'' 2022 dostarczy z pewnością wielu emocji. Oprócz Karoliny Pisarek zobaczymy Maję Włoszczowską. Krzysztofa Rutkowskiego czy Łukasza Płoszajskiego. Pierwsza odsłona serii już 29 sierpnia o 20.00. Program wyemituje Polsat. 

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Krzysztof Rutkowski rozważał wycofanie się z programu. To dlatego zmienił zdanie

Więcej o: