Krzysztof Jackowski wie, co w przyszłości czeka ojca Rydzyka. Nie wszystkim może się to spodobać

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, jaka przyszłość czeka ojca Tadeusza Rydzyka. Jasnowidz z Człuchowa zdradził, co sądzi na temat życia zawodowego najpopularniejszego duchownego w Polsce.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Podczas transmisji prowadzony na żywo przekazuje widzom swoje wizje. Oprócz ogólnych informacji dotyczących całego społeczeństwa znajdują się również przepowiednie związane z przyszłością znanych osób.

Andrzej Duda, Patryk JakiDuda brylował w mundurku, a Jaki w dresie stał pod blokiem

Zobacz wideo Chris Cugowski o słowach Dudy, „że młodzi lekceważą muzykę Krawczyka"

Krzysztof Jackowski wie, co czeka ojca Tadeusza Rydzyka

Ojciec Tadeusz Rydzyk regularnie wzbudza kontrowersje. Nie brakuje osób, które oczekują, by zszedł ze świecznika i zakończył swoją działalność. Krzysztof Jackowski został zapytany przez dziennikarzy portalu "Super Express" o to, czy znany duchowny nadal będzie szefem Radia Maryja, czy może zostanie odwołany z tego stanowiska. Jasnowidz udzielił krótkiej i konkretnej odpowiedzi na ten temat.

Zdecydowanie - odparł popularny jasnowidz.

Słowa Krzysztofa Jackowskiego potwierdziły, że ojciec Tadeusz Rydzyk na razie nie musi obawiać się o swoją przyszłość i pozostanie na stanowisku. Jasnowidz zaznaczył również, że kilkukrotnie słuchał audycji z cyklu "Rozmowy niedokończone", które publikowane są między innymi na YouTubie Radia Maryja. 

Powiem, że dawało mi to do myślenia. Jechałem i rozmyślałem. Nie ze wszystkim się godziłem, ale mówię: chole**, mówią jak ludzie, daje to do myślenia - przyznał Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski nie wróży Andrzejowi Dudzie kolorowej przyszłości

W nieco mniej optymistyczny sposób rysuje się zdaniem Krzysztofa Jackowskiego przyszłość Andrzeja Dudy. Pod koniec grudnia 2021 roku jasnowidz zdradził, że nadchodzący czas nie będzie należał do najłatwiejszych dla głowy państwa. Dodatkowo stwierdził, że w 2022 roku prezydenta nikt nie będzie traktował poważnie i nikt nie będzie liczył się z jego zdaniem.

Katarzyna Bosacka, Andrzej DudaBosacka poszła na zakupy i pokazała "koszyk Dudy". "Drożej o 84 procent!"

Więcej o: