"Totalne remonty Szelągowskiej". Łzy wzruszenia w nadchodzącym odcinku. Mieszkanie w Łodzi przeszło ogromną metamorfozę

W najnowszym epizodzie "Totalnych remontów Szelągowskiej" będziemy mogli zobaczyć, jak ekipa programu poradzi sobie z renowacją mieszkania Moniki, która wychowuje cierpiącą na porażenie mózgowe Julkę. Nie zabraknie wzruszeń.

Więcej o programie "Totalne remonty Szelągowskiej" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

"Totalne remonty Szelągowskiej" to program, który cieszy dużą popularnością wśród widzów. W każdym odcinku Dorota Szelągowska pomaga wybranej rodzinie w przebudowaniu i renowacji mieszkania. Tym razem wsparła Monikę z Łodzi, która opiekuje się chorą na porażenie mózgowe adoptowaną córką.

Zobacz wideo "Totalne remonty Szelągowskiej"

"Totalne remonty Szelągowskiej". Ekipa programu pomoże Monice i Julce

39-letnia Monika poznała Julkę przy okazji wolontariatu w domu dziecka. Dziewczynka trafiła do placówki, gdyż rodzice nie byli w stanie zapewnić jej należytej opieki. Julka od dziecka cierpi na porażenie mózgowe, odżywia się pozaustrojowo. Świat dziewczyny zmienił się, kiedy poznała Monikę, przez wiele lat bowiem Julka nie mogła komunikować się ze światem. To właśnie wolontariuszka postanowiła nauczyć podopieczną języka migowego. Monika spędzała w domu dziecka każdą wolną chwilę, a przed 16. urodzinami dziewczyny zdecydowała się na adopcję Julki.

Niestety, po zamieszkaniu z Moniką okazało się, że Julka cierpi również na bardzo rzadką chorobę szpiku, której leczenie jest nierefundowane. Kobieta nie poddała się - od pewnego czasu wraz z bliskimi prowadzi zbiórkę na kosztowne leki.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Prowadząca doprowadzi bohaterki do łez

Dorota Szelągowska była poruszona historią Moniki i Julki. Natychmiast zdecydowała się na remont mieszkania kobiet, chociaż z uwagi na jego budowę, zadanie okazało się bardzo trudne. Prowadząca pewnym wzruszającym gestem doprowadziła mieszkanki Łodzi do łez.

Będziecie oglądać najnowszy odcinek "Totalnych remontów Szelągowskiej"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.