Krzysztof Jackowski dzieli się ponurą wizją świąt Bożego Narodzenia. "Na pewno będą inne". Koniec roku ma był pełen zmartwień

Krzysztof Jackowski podzielił się tym, jak jego zdaniem będzie wyglądać koniec roku 2021. Zdaniem mężczyzny do wigilijnego stołu będziemy zasiadać z uczuciem niepokoju.

Więcej informacji o świętach Bożego Narodzenia znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Krzysztof Jackowski zapowiada, jak będzie wyglądać tegoroczne Boże Narodzenie. Tym razem nie mówi o pogodzie. Zamiast prognozować śnieg na Wigilię, skupia się na  sytuacji gospodarczej i ogólnej atmosferze. Mężczyzna podzielił się niepokojącą wizją przyszłości.

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski już wie, co z czwartą falą. Zdradził także pogodę na zimę

Zobacz wideo Niektóre piosenki świąteczne są wspaniałe. Niestety bywają też gorsze

Najbardziej rozpoznawalny polski jasnowidz od dawna dzieli się swoimi wizjami z widzami na YouTubie. Podczas ostatniej relacji live Jackowski skupił się na mrocznych wyobrażeniach nadchodzących miesięcy. Mówił o kryzysie gospodarczym, upadku złotówki i nadchodzących świętach. Chwalił się też, że wcześniej przewidział kryzys na polskiej granicy.

Krzysztof Jackowski zapowiada trudne święta. "Będziemy się martwili"

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego czekają nas niełatwe miesiące. Jasnowidz przyznaje, że sam zachęca swoją żonę do robienia zapasów, mimo że w zeszłym roku nie czuł takiej potrzeby.

Nawet jeśli potem mielibyśmy jeść trochę przestarzałe rzeczy, warto te zapasy zrobić - zaleca swoim widzom mężczyzna.

Jego zdaniem tegoroczne święta upłyną w nie najlepszej atmosferze.

Czy święta będą spokojne? Na pewno będą inne i na pewno, jeżeli zasiądziemy do stołu wigilijnego, to będziemy się martwili, będziemy niepewni, będziemy niespokojni.

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski grzmi nad naszą pozycją w UE. "Polska tak nabroi, że..."

Jackowski stwierdził też, że "to" się zaczęło. Czym jest? Trudno powiedzieć. W drugiej części streamu mężczyzna podzielił się swoją wizją kryzysu energetycznego, który jego zdaniem ma niedługo dotknąć Polskę. Przyznał też, że wizje są na tyle pesymistyczne, że chciałby tym razem się mylić.

Więcej o: