Rytuały na pełnię Księżyca w Baranie. Co wydarzy się w niezwykłą noc? To chwila, by zwalczyć lęki i otworzyć czakrę

Baran to ognisty znak, który często rozpala się do czerwoności. Tym razem połączy się on z pełnią Księżyca, która na dobre rozgorzeje na naszym niebie 20 października. Co robić w tę wyjątkową noc? Postawić na oczyszczające praktyki i specjalne rytuały, które w październikową pełnię Księżyca będą mieć szczególną moc.

Zakończyły się dwie retrogradacje, dlatego przez jakiś czas będziemy pozostawać w cieniu. A przy tym... zostajemy rzuceni prosto w ognistą moc pełni Księżyca w Baranie. Jak wykorzystać nagromadzoną energię?

Zobacz wideo Niezwykłe odkrycie NASA. „Trzęsienie Marsa"

Więcej treści ezoterycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pełnia Księżyca w Baranie - co przyniesie to zjawisko?

20 października na dobre wzejdzie Księżyc w Baranie, co przyniesie za sobą wiele intensywnych wibracji. Można spodziewać się dwojakich przeżyć - z jednej strony ognisty Baran będzie zachęcał do kłótni i wyzbywania się emocji, z drugiej zaś nakłoni do inspiracji. To właśnie ten moment, w którym to, co tkwi w nas od bardzo dawna, wreszcie powinno znaleźć swoje ujście.

Pełnia Księżyca w Baranie ma za cel sprawdzenie naszej pewności siebie. To więc dobry moment, by propracować nad swoimi zaletami, ustalić nowe priorytety i zadbać o podejmowanie ważnych decyzji. Właśnie to jest najlepsza chwila, by stanąć twarzą w twarz ze swoimi demonami i lękami.

Rytuały na pełnię Księżyca w Baranie. Co warto zrobić?

Pełnia Księżyca to dobry moment, by zadbać o rytuały oczyszczające. Przygotuj:

  • ulubione kadziła lub palo santo,
  • kilka świec,
  • miskę z wodą i solą,
  • papier oraz długopis.

Co dalej? Użyj wybranego kadziła bądź palo santo, aby wykonać rytuał oczyszczenia swojej przestrzeni. Przejdź się po pomieszczeniu, by pozbyć się nagromadzonej w nim złej energii. 

Zapal świece, umieść je na podłodze tworząc kwadrat. Na środku połóż miskę z wodą. Uwolnij swoją czakrę - jak? Prawą ręką masuj obszar w obrębie serca, robiąc ruch w lewą stronę. Dzięki temu twoja energia zostanie pobudzona. Zrelaksuj się i głęboko oddychaj. Pomyśl o swoich najskrytszych pragnieniach, wizualizuj marzenia. Następnie zapisz na kartce wszelkie wiadomości, które pojawiają się w twojej głowie. Nie ograniczaj się!

 

Jak zakończyć rytuał na pełnię Księżyca? Wylej wodę do zlewu, polewając nią ręce. Osusz je i przeczytaj mantrę, która stanowi intencję na pełnię Księżyca Barana. Zgaś świece i schowaj kartkę z myślami. Jeśli zapisywałaś na niej negatywne odczucia - wcześniej ją spal, by uwolnić się od złej energii. Zarówno woda, jak i ogień mają silne właściwości oczyszczające.

Kiedy najlepiej wykonać rytuał? Masz na to kilka dni. Pełnia Księżyca największą fazę osiągnie 20 października, ale potrwa do 22 października.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.