Zach King osiągnął sukces dzięki... magii. Kim jest jeden z najbardziej znanych TikTokerów na świecie?

Zach King znajduje się w TOP 5 najpopularniejszych TikTokerów na świecie. Jego filmy zdobywają niewiarygodną liczbę odsłon. Iluzjonista przyznaje, że praca nad jego jedną publikacją zajmuje aż dwa tygodnie. Kim jest Zach King i jak osiągnął swój sukces?

TikTok wciąż jest najbardziej popularną aplikacją na świecie. Nic dziwnego - twórcy publikują bardzo angażujące filmy. Jeśli wejdziecie na profil Zacha Kinga całkowicie przepadniecie! Mężczyzna zna tajniki magii i dzieli się nimi z fanami. Jego filmy zdobywają dziesiątki milionów wyświetleń!

Zach King - kim jest i jak stał się rozpoznawalny? 

Choć znaczna większość widowni Kinga zna go z TikToka, swoją działalność w Internecie rozpoczął w 2008 roku. Znalazł wówczas poradnik o tym jak używać programu Final Cut Pro. Bardzo szybko nauczył się go obsługiwać i zaczął swoją działalność na YouTubie. 31-latek do dziś pokazuje, jak działa iluzja. Jego najpopularniejszy filmik ma już 80 milionów wyświetleń, a dotyczy... mebli! Jesteście ciekawi, jak wygląda lewitujący fotel?

 

Szczyt popularności Zach King zyskał dzięki serwisowi Vine

Część z nas na pewno pamięta serwis Vine, który można uznać za matkę TikToka. To tutaj twórcy pierwotnie zaczęli wrzucać swoje krótkie, śmieszne filmiki. Zach King jest jedną z Internetowych osobowości, która zawdzięcza swój sukces właśnie Vine.

Po zamknięciu serwisu płynnie przeniósł się na Musical.ly (dzisiaj TikTok). Użytkowników od razu zaciekawił jego kontent i zdobył wielu fanów. Dziś jest piątym najpopularniejszym TikTokerem na świecie. Jego profil rozwija się na tyle szybko, że ma szansę przegonić samą Charli D'Amelio.  

Zobacz wideo Co najbardziej wkurza Natalię Sisik?

Najpopularniejsi TikTokerzy, lipiec 2021Najpopularniejsi TikTokerzy, lipiec 2021 Zdjęcie Screen, Wykres / www.statista.com

TikToki na miarę Hollywoodzkich produkcji

Zach King w wywiadzie dla Digital Trends wyjawił, że praca nad jednym jego filmem zajmuje średnio dwa tygodnie. Montaż i sceneria są dopracowane pod każdym względem, nad czym pracuje sztab aż 25-ciu osób. To produkcje na bardzo wysokim poziomie.

Dzięki swojemu profesjonalizmowi King miał okazje współpracować między innymi z Universal Orlando, Hewlett-Packard, a nawet promował film "Fantastyczna czwórka". Nie ma się co dziwić, jego TikToki przyciągają uwagę i pozwalają przenieść się w inną rzeczywistość. Sami zobaczcie!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.