Polsat SuperHit Festiwal znowu rozbrzmi w Sopocie. Kiedy transmisja, kto wystąpi w Operze Leśnej?

Polsat SuperHit Festiwal po rocznej przerwie wraca do sopockiej Opery Leśnej. Kto wystąpi na festiwalu i gdzie będzie można go zobaczyć?

Polsat SuperHit Festiwal otwierał zwykle letni sezon festiwalowy, gdyż rozpoczynał się w ostatni weekend maja. W ubiegłym roku z powodu pandemii festiwal nie doszedł do skutku, a w tym roku do końca nie było wiadomo, jakie będą obowiązywać obostrzenia. Z tego powodu pierwotny termin 4-6 czerwca został zmieniony.

Zobacz wideo Beata Kozidrak przechytrzyła cenzurę jednym prostym trikiem

Polsat SuperHit Festiwal powraca

Polsat SuperHit Festiwal 2021 zaplanowano na 25 i 26 czerwca. Jak mówi Dyrektor Programowa Polsatu, Nina Terentiew, organizacja koncertu to wielki sukces i radość, po tak długiej przerwie.

Do ostatniej chwili nie było pewności, czy będziemy mogli wrócić po tej wymuszonej pandemią przerwie do Opery Leśnej. Tęsknili za festiwalem widzowie Polsatu oraz artyści. I udało się. Pierwszego dnia usłyszymy artystkę, do której niewątpliwie należy ten rok, czyli Beatę Kozidrak wraz z Bajmem, którzy wykonają największe hity zespołu i przeboje z solowych płyt Beaty" - zapowiedziała Nina Terentiew.

Pierwszego dnia, w piątek 25 czerwca, odbędzie się koncert "Płynie w nas gorąca krew" Beaty Kozidrak i grupy Bajm oraz Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem "Śmiech to zdrowie!"

Sopocki Hit Kabaretowy poprowadzi Piotr Bałtroczyk, a wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret Kałasznikoff, Kabaret Czesuaf i Grupa MoCarta.

Drugiego dnia, w sobotę 26 czerwca, widzowie zobaczą występ grupy Enej oraz koncert "Najlepsi z najlepszych". W Operze Leśnej rozbrzmi muzyka sanah, Sławomira, Michała Szpaka, Dody, Andrzeja Piasecznego, Pawła Domagały, grup Pectus, IRA i Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, Korteza i Justyny Steczkowskiej.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Cieszę się, że Opera Leśna znowu wypełni się ludźmi. Tym bardziej, że w tym roku świętujemy 120-lecie miasta oraz 60-lecie sopockich festiwali! Opera Leśna ma bogatą historię festiwalową i jest niezwykle lubiana przez widzów. Artyści, mieszkańcy i nasi goście - wszyscy długo czekaliśmy na prawdziwe spotkanie, a nie tylko na kulturę online. Polsat to sprawdzony partner dobrych wydarzeń, nasza współpraca przy organizacji festiwalu trwa od 2003 roku i jestem przekonany, że jeszcze wiele lat wspólnych przedsięwzięć przed nami. Z radością zapraszam do Sopotu!" - podsumował Jacek Karnowski, prezydent Sopotu.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 będzie można oglądać na antenie stacji Polsat w piątek i sobotę 25 i 26 czerwca.

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.