Polsat Superhit Festiwal: Maleńczuk z papierosem na ściance. Ale to nie koniec prowokacji. Ten wisiorek mógł wywołać skandal

Wokalista dał na festiwalu w Sopocie próbkę swojej niepokornej, rock'n'rollowej natury.

Maciej Maleńczuk był jedną z gwiazd sobotniej nocy na Polsat Superhit Festiwal w Sopocie. W towarzystwie cekinowych paseczków Kaczorowskiej i seksownych kreacji Beaty Kozidrak, trudno było zabłysnąć na ściance, ale artysta znalazł sposób żeby się wyróżnić. Pozowanie z papierosem? Niezły pomysł. Ale nasza uwaga od razu powędrowała w stronę akcesoriów licznie zdobiących jego szyję. W szczególności wisiorka, która na pierwszy rzut oka przywoływał na myśl nazistowski symbol.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Uspokajamy - Maleńczuk nie poszedł w ślady Witkowskiego , który parę tygodni temu zbulwersował opinię publiczną kapeluszem w symbol SS. Odwrócona swastyka w tradycji buddyjskiej i indyjskiej, jest symbolem szczęścia i pomyślności. Nawiązuje też do udostępnionego niedawno klipu Maleńczuka i Psychodancing. Utwór "Tęczowa Swasta" odnosi się do słynnej warszawskiej batalii o tęczę na Placu Zbawiciela. W teledysku pojawia się właśnie tęczowa swastyka.

Trzeba przyznać, że i tak jest to dosyć odważny wybór biżuterii (Maleńczuk miał już ten naszyjnik na gali Fryderyków). Jak Wam się podoba?

Zobacz też:

Przeplotki: Doda została zniesiona ze sceny przez Majdana, a Edyta Górniak płakała, bo... Dlatego warto oglądać festiwale w Sopocie

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.