"One Night Squad". Kto zazna luksusu, a kto będzie spał na plaży? O tym zdecyduje umiejętność... plecenia mat

"One Night Squad". W piątek zobaczymy kolejne odcinki zmagań celebrytów na Zanzibarze. Tym razem uczestnicy sprawdzą się w roli barmanów, czeka ich walka na poduszki na wodzie oraz plecenie mat.

"One Night Squad". Uczestnicy show zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami! W piątkowym odcinku zobaczymy ich w kilku konkurencjach. Najbardziej widowiskowe będzie walka na poduszki na dryfujących paddle boardach. 

Zobacz wideo Ata Postek o „One Night Squad": Pojawiły się konflikty. Który z panów ma najlepszą klatę?

'One Night Squad'. Kim jest prowadząca? To Aleksandra Sworowska."One Night Squad". Kim jest prowadząca show Aleksandra Sworowska?

"One Night Squad". Kto tym razem rozbije obóz na plaży?

"One Night Squad" to reality show stacji TVN. Jego uczestnikami są celebryci znani z innych reality show. W trakcie programu biorą udział w wielu konkurencjach, których wygranie zapewnia jednej z par nocowanie w luksusowym hotelu. Przegrani śpią na plaży i sami muszą zdobyć jedzenie. program "One Night Squad" emitowane jest na platformie Player od 28 maja. Uczestnicy przypłynęli jachtami na Zanzibar. W każdym odcinku rywalizują o to, kto spędzi noc w luksusowych warunkach, a kto będzie musiał rozbić obóz i spać na plaży.

Ania, Ada, Mikołaj i Stifler meldują się w willi. Szczęśliwych i nastawionych na błogi relaks uczestników, na miejscu będzie czekać niemiła niespodzianka. Muszą zmierzyć się w konkurencji, która zdecyduje, kto z tej czwórki będzie miał przywilej spania w wygodnym łóżku. Jurorką w tej dogrywce będzie Sworo. Uczestnicy muszą przygotować drinki. Ten, którego drinki będą najsmaczniejsze, śpi w hotelu.

Następnego dnia ekipa ONS zmierzy się w konkurencji rodem z zanzibarskiego festiwalu, którego elementami są śpiew kobiet i walka mężczyzn oraz wielkie ogniska rozpalane na plaży. Ta dyscyplina zostanie nieco zmodyfikowana, ale na pewno nieułatwiona. Najpierw zawalczą mężczyźni, a potem kobiety. Będą parami stawać na paddle boardach, dryfujących na wodzie. Do rąk wezmą poduszki. I zacznie się bitwa. Kto okaże się zwycięzcą? Kto znajdzie najlepszy sposób na zepchnięcie przeciwnika do wody? Z tego starcia tylko jedna dziewczyna i jeden chłopak wyjdą zwycięsko. Wygranych czeka dogrywka. Tym razem zadanie zręcznościowe z kokosami. Zwycięzca będzie miał do podjęcia trudną decyzję. Z kim będzie chciał spędzić nadchodzącą noc w luksusowej willi?

"One Night Squad". Kogo spotkają uczestnicy?

W 6. odcinku serii uczestnicy spotkają niezwykłego gościa. W ruinach Mbweni - miejscu, w którym od XVIII wieku kwitł handel ludźmi, spotkają się z Hadżim - potomkiem niewolników. Opowie on swoją osobistą historię, która poruszy uczestników. Hadżiemu grozi całkowita utrata wzroku. Z problemami, które dla niego są codziennością, zmierzą się nasi bohaterowie. Krótka wycieczka z zamkniętymi oczami do miejsca wyzwania okaże się nie lada wyzwaniem i da im do myślenia. Na finał zadanie z plecenia mat. Kto poradzi sobie najlepiej i wygra noc w luksusach? Zwycięzcę wybierze przewodnik po ruinach Mbweni - Hadżi.

One Night Squad - pierwszy odcinek"One Night Squad". Łukasz wygrał pierwszą konkurencję. Zabrał do hotelu Anastasiyę

Przypomnijmy, że "One Night Squad" można oglądać w każdy piątek na Playerze. Odcinki powtarzane są też w stacji TVN7.

Więcej o: