"One night squad". Produkcja postawiła na ciekawą prowadzącą. Kim jest Aleksandra Sworowska? Znacie ją z kilku programów

Aleksandra Sworowska została prowadzącą nowego reality show Player.pl - "One night squad". Co wiemy o gospodyni formatu? Zajrzeliśmy na jej media społecznościowe.

Dla fanów programów reality show mamy doskonałą wiadomość. Już niebawem w Player.pl rusza nowy format "One night squad". W show zobaczymy kilka znanych twarzy - uczestników takich formatów, jak: "Love Island", "Hotel Paradise", "Warsaw shore" czy "Top Model". Program poprowadzi natomiast  Aleksandra Sworowska, która również dała się już poznać szerszej publiczności dzięki kilku dużym projektom. 

Magda Wójcik, Adrianna Śledź"One night squad" to nowy reality show z gwiazdami "Love Island" czy "Hotelu Paradise"

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

"One night squad".  Kim jest Aleksandra Sworowska?

Aleksandra Sworowska jest dziennikarką. Słuchacze newonce.radio znają ją dzięki audycję "Mam Za Fajne Życie Na Długie Paznokcie". Spełniała się też w roli stylistki w stacji TVN, pracowała  przy kilku programach telewizyjnych takich, jak: "Top Chef" czy "Milionerzy". Była związana z jedną z większych firm producenckich działających na polskim tynku telewizyjnym. Na tym jednak nie koniec, bo prowadziła relacje zza kulis show "Kuba Wojewódzki". Sworowska była też reporterką w programie "Hotel Paradise". 

Gdy miałam 19 lat, rozpoczęłam pracę w mediach, najpierw jako stylistka w TVN, potem w produkcji, następnie byłam reporterem i wydawcą programów typu reality i talent show. Wtedy już trochę obyłam się z kamerą lecz zawsze byłam po tej drugiej stronie. Przed mikrofonem w newonce.radio usiadłam dwa lata temu z okazji moich urodzin i po pierwszej próbie dostałam propozycję prowadzenia audycji na stałe. To był krok w kierunku działań, które sprawiły, że ludzie zaczęli mnie kojarzyć, obserwować i być mną zainteresowani, ale sytuacja rozwijała się naturalnie - powiedziała w rozmowie z portalem "Twój Styl". 

Aleksandra Sworowska jest też aktywna w mediach społecznościowych, choć nie nie chce by określano ją mianem influencerki. Jej instagramowe konto cieszy się dziś dużym zainteresowaniem - obserwuje je niemal 15 tysięcy osób. Okazuje się, że to dziennikarka założyła przez przypadek. 

Profil na Instagramie powstał u mnie zupełnie z przypadku. Na początku myślałam, że to program do obróbki zdjęć. Potem moja przyjaciółka mieszkająca w Vancouver poprosiła mnie, żebym wstawiała tam zdjęcia i zaobserwowała ją - takim sposobem na bieżąco wiedziałyśmy co u nas słychać - powiedziała "Twojemu Stylowi".

"One night squad". On co chodzi?

W "One night squad" wystąpią uczestnicy znanych reality show: Magda Wójcik, Mikołaj Jędruszczak, Damian Zduńczyk, Michał Baryza, Piotr Polak, Beata Postek, Łukasz Karpiński, Adrianna Śledź, Anna Adamczyk czy Anastasiya Yandaltsava. Akcja będzie toczyła się na Zanzibarze. Bohaterowie show nie będę mieli jednak czasu na flirty czy wygrzewać się na piaszczystych plarzach. Przez większość czasu będą musieli walczyć o przetrwanie.  

Więcej o: