"One Night Squad". Kim jest prowadząca show Aleksandra Sworowska? Znacie ją z kilku programów

"One Night Squad" to nowy reality show dostępny na Player.pl. Jego prowadzącą została Aleksandra "Sworo" Sworowska, od wielu lat związana ze światem mediów. W jakim wieku zaczęła karierę? Kim tak naprawdę jest i czy sprawdzi się w roli gospodyni "One Night Squad"?

Aleksandra "Sworo" Sworowska to prowadząca nowego reality show "One Night Squad", który już od piątku 28 maja można oglądać na platformie Player.pl.

Zobacz wideo Ata Postek o „One Night Squad": Pojawiły się konflikty. Który z panów ma najlepszą klatę?

Aleksandra Sworowska"One night squad". Kim jest gospodyni show? Znacie ją z kilku programów

"One Night Squad" to reality show stacji TVN, do którego zaproszono byłych uczestników takich formatów, jak: "Love Island", "Hotel Paradise", "Warsaw shore" czy "Top Model". W roli prowadzącej obsadzono Aleksandrę Sworowską. 

Aleksandra "Sworo" Sworowska. Kim jest prowadząca "One Night Squad"?

Aleksandra Sworowska to dziennikarka, prowadząca m.in audycję "Mam Za Fajne Życie Na Długie Paznokcie" w newonce.radio. Prowadząca "One Night Squad" pracowała też wcześniej przy kilku programach telewizyjnych takich, jak: "Top Chef" czy "Milionerzy". Ponadto prowadziła relacje zza kulis show "Kuba Wojewódzki". Sworowska była też reporterką w programie "Hotel Paradise".

Aleksandra Sworowska w wywiadzie udzielonym "Twojemu Stylowi" zdradziła, że pracę w mediach rozpoczęła już w wieku 19 lat. Pracowała najpierw jako stylistka w TVN, potem w produkcji, następnie była reporterem i wydawcą programów typu reality i talent show. Jednak, jak mówiła, zawsze była po tej drugiej stronie kamery. Kiedy dostała propozycję prowadzenia audycji w newonce.radio ludzie zaczęli kojarzyć ją również z głosu i twarzy. Swój styl bycia opisała następująco:

Dużo mówię, był to mój problem, a w sieci i radiu zamienia się on w zaletę. Dodatkowo dochodzi do tego dość specyficzne poczucie humoru i zajawa życiem, którą staram się przekazywać ludziom.

Aleksandra Sworowska jest też aktywna w mediach społecznościowych, choć nie nie chce by określano ją mianem influencerki. Jej instagramowe konto (@sworo) cieszy się dziś dużym zainteresowaniem - obserwuje je niemal 15 tysięcy osób. Okazuje się, że to dziennikarka założyła przez przypadek. 

Profil na Instagramie powstał u mnie zupełnie z przypadku. Na początku myślałam, że to program do obróbki zdjęć. Potem moja przyjaciółka mieszkająca w Vancouver poprosiła mnie, żebym wstawiała tam zdjęcia i zaobserwowała ją - takim sposobem na bieżąco wiedziałyśmy co u nas słychać - powiedziała "Twojemu Stylowi".

A co o prowadzącej mówią uczestnicy "One Night Squad"? Zwycięzca pierwszej edycji "Love Island", Mikołaj Jędruszczak, w rozmowie z portalem przeambitni.pl, ocenił prowadzącą bardzo dobrze.

Nie znałem Sworo wcześniej. Pierwszy raz zobaczyłem ją jak przyszła do nas i obwieściła nam, jak to jest w trailerze, że raj właśnie się skończył i że idziemy na wyprawę, ale bardzo fajnie, bo bardzo szybko nawiązaliśmy z nią wszyscy kontakt. Bardzo komunikatywna, przyjemna, bardzo inteligentna i profesjonalna w tym, co robiliśmy, więc ja mogę Olę opisać tylko w samych superlatywach - powiedział Mikołaj.

"One Night Squad". Kogo zobaczymy w programie? 

"One Night Squad" kręcono na Zanzibarze. W roli uczestników zobaczymy influencerów i gwiazdy reality show: Magda Wójcik, Mikołaj Jędruszczak, Damian Zduńczyk, Michał Baryza, Piotr Polak, Beata Postek, Łukasz Karpiński, Adrianna Śledź, Anna Adamczyk czy Anastasiya Yandaltsava.

Sama Aleksandra Sworowska tak opisuje "One Night Squad":

"One Night Squad" jest programem absolutnie wyjątkowym, ponieważ byli uczestnicy różnych reality show, którzy są dość mocno określeni, nagle znajdują się w sytuacji, w której muszą sobie poradzić naprawdę z trudnościami. I to nie tylko związanymi z niewygodami, z tym że muszą nocować w obozowisku, nie mogą się wykąpać, nie mogą wziąć prysznica, nie mogą normalnie skorzystać z toalety.

Magda Wójcik, Adrianna Śledź"One night squad" to nowy reality show z gwiazdami "Love Island" czy "Hotelu Paradise"

Piotr "Pedro" Polak tak z kolei podsumował zmagania w "One Night Squad":

W tym programie jest wszystko. Od pięknych warunków, poprzez przyjaźnie, po bardzo ciężkie warunki, grymasy, kłótnie.

Przekonamy się już niebawem, czy miał rację. Będziecie oglądać?