"BrzydUla 2" odcinek 116. - streszczenie. Angelica knuje miłosny plan dla Violi. Marek szuka mieszkania

"BrzydUla 2" odcinek 116. Streszczenie. Ania i Maciek muszą podjąć decyzję w sprawie propozycji pracy dla Szymczyka. Kryzys w rodzinie Dobrzańskich się pogłębia. Marek szuka mieszkania.

W środę wyemitowany zostanie 116. odcinek serialu “BrzydUla 2”. Co słychać u ulubionych bohaterów widzów TVN?

Zobacz wideo Filip Bobek o relacji z Małgosią Sochą i zagrożeniu koronawirusem: "Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy"

'Love Island'. Maciej atakuje Laurę"Love Island". Maciej atakuje Laurę: Nie przyjechałaś tu na kolonię

“BrzydUla 2” odcinek 116. - streszczenie

Ania i Maciek rozmyślają nad propozycją pracy, którą dostał Szymczyk. W końcu nadchodzi chwila, kiedy muszą podjąć ostateczną decyzję. Skacowana Violetta, która poprzedniej nocy przesadziła z winem, budzi się w domu Sebastiana. Mężczyzna proponuje jej śniadanie, ale ona postanawia zniknąć. Tymczasem Fic szuka jej w siedzibie firmy F&D. Natrafia na Angelicę, która podaje mu "instrukcję obsługi siostry".

Marek widzi, jak Ula wyrzuca szlafrok do kosza. Domyśla się, że żona rozmawiała z Anią, która wcześniej widziała w nim Paulinę. Między małżonkami dochodzi do niezręcznej dyskusji, która przeradza się w kłótnię. Maciek szuka wsparcia u Uli. Kiedy przyjaciółka poznaje szczegóły oferty pracy, jest zachwycona. W międzyczasie Ania mówi teściowej, że Maciek wyjeżdża do pracy. To nie podoba się mamie mężczyzny, która wpada do domu Uli i chce skonfrontować się z synem.

Violetta rozmawia z Angelicą. Nie chce, aby siostra na siłę łączyła ją z facetem, który jej się podoba. Następnie sama idzie na masaż, który budzi w niej "traumy energetyczne". Podczas zabiegu wpada na kolejny pomysł. Kryzys w domu Dobrzańskich się pogłębia. Marek szuka nowego mieszkania.  

Kiedy i gdzie oglądać 116. odcinek „BrzydUli 2”?

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski już planuje szóste dziecko?

116. odcinek serialu “BrzydUla 2” zostanie wyemitowany w środę 31 marca o godzinie 20.00 na TVN7.