"Przysięga" odcinek 379. Emir wyżywa się na Feride. Dziewczyna stresuje się operacją brata

W 379 odcinku "Przysięgi" zobaczymy, jakim pracodawcą jest Emir. Okazuje się, że nie najlepszym. Swoje frustracje będzie wyładowywał na Feride. Streszczenie odcinka.

„Przysięga” odcinek 379. Feride od kilku dni pracuje w domu Emira. Jest nie tylko nianią jego dziecka, ale wypełnia też obowiązki służącej. Przynosi pracodawcy kawę i posiłki. Ten jednak nie może patrzeć na opiekunkę syna. Mężczyzna zachowuje się wobec niej arogancko i władczo. Krzyczy na dziewczynę z byle powodu. Wszystkie złe humory wyładowuje na niewinnej Feride. Po kolejnej kłótni z pracownicą daje jej do podpisania umowę o pracę, która ma zawarte bardzo restrykcyjne warunki. Wśród nich jest np. posłuszeństwo i dyspozycyjność przez całą dobę. Pracownica ma się stawić o każdej porze dnia i nocy na specjalny sygnał dźwiękowy. Czy Feride da sobą pomiatać? Jednocześnie kobieta dowiaduje się, że jej brat został zabrany na operację, na którą pieniądze dostała od Cavidan. Będzie stresować się zatem nie tylko pracą, ale i zdrowiem najbliższych.

Asia LazarAsia Lazar ze "Ślubu" pozowała w mocnym makijażu i odważnych stylizacjach

„Przysięga” odcinek 379. Matka spoliczkuje Kumru

W 379. odcinku „Przysięgi” Munever oznajmia Kumru, że muszą wynieść się z domu Narin i Kemala. Kumru nie chce jednak o tym słyszeć. Dziewczyna zdążyła się już zadomowić i próbuje namieszać w życiu starszej siostry. Matka jednak jest nieugięta i każe córce się pakować. Uważa, że są dla Narin ciężarem i dopóki się nie wyprowadzą, starsza córka będzie czuła się źle. Dochodzi między nimi do awantury. Kumru oskarża matkę, że ta zmarnowała jej życie, a teraz muszą wracać do dzielnicy biedoty. Munever wymierza Kumru policzek. Wszystkiemu przysłuchuje się Narin, która przypadkiem znalazła się na korytarzu.

Maciej Zakościelny, Paulina WykaWyka zdementowała plotkę o relacji z Zakościelnym. "Nie jestem"

Emisja 379. odcinka „Przysięgi” już w poniedziałek, 29 marca o godzinie 16:05 w TVP1.

Zobacz wideo Telewizja nie była gotowa na ten program. Maryla Rodowicz miała rozmach [Popkultura Extra]

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!