Nicole Poturalski, była dziewczyna Brada Pitta zdradziła, że mówi po polsku. Modelka pokazała też mamę

Modelka Nicole Poturalski odpowiedziała na pytania fanów na Instagramie. Opowiedziała o swoim życiu prywatnym i wyznała, że mówi po polsku.

Nicole Poturalski jest 27-letnią modelką. Karierę rozpoczęła już jako nastolatka, gdy została wypatrzona przez łowcę talentów w trakcie pobytu w Disneylandzie w Paryżu. Modelka reprezentowana jest przez trzy duże agencje: A Management, Official Models w Nowym Jorku i Next Models w Los Angeles. Ma na swoim koncie sesje w prestiżowych magazynach z ELLE i Harper's Bazaar na czele. Kobieta niedawno weszła w związek starszym o 29 lat aktorem, Bradem Pittem. Spędzili razem romantyczne wakacje we Francji. Później okazało się, że podczas schadzek z Pittem, kobieta nadal była mężatką i to z 68-letnim mężczyzną. Para żyła jednak w otwartym związku. Miała zatem zezwolenie na spotykanie się z aktorem. W październiku media obiegła informacja, że ta relacja dobiegła końca. Serwis Page Six doniósł, że ich związek miał być tylko krótkim romansem.

Cannes 2019Brad Pitt ma nową dziewczynę. Jest młodsza o prawie 30 lat i przypomina Angelinę Jolie

To nigdy nie było tak na poważnie, jak mogło się wydawać. Związek zakończył się jakiś czas temu. To już naprawdę definitywny koniec - możemy przeczytać.

Nicole Poturalski wyznała, że mówi po polsku

Ostatnio modelka postanowiła porozmawiać z fanami i odpowiadała na ich pytania na profilu na Instagramie. Dotyczyły one głównie jej życia prywatnego, w szczególności syna i polskich korzeni. Jedno z pytań zadanych przez fanów dotyczyło tego, czy kobieta umie mówić po polsku. 

Brad Pitt, Nicole PoturalskiBrad Pitt spotyka się z mężatką! Nicole Poturalski ma dziecko

Ja się w Polsce nie urodziłam, dlatego nie mówię super po polsku, ale troszeczkę umiem - powiedziała po polsku Nicole.

Kobieta pokazała też mamę, która pochodzi z Warszawy. Poza tym poruszyła temat swojej wagi i faktu, że ludzie zbyt śmiało oceniają, że ktoś jest zbyt szczupły. Nie mają poczucia, że to tak samo krzywdzące, jak powiedzenie komuś, że jest za gruby. Stwierdziła, że jest jaka jest. Nie ogranicza się i nie liczy kalorii. 

Zobacz wideo Ranking najlepszych scen, w których Brad Pitt...je!