Mąż Nicole Poturalski sprzedaje w swojej restauracji wina Brada Pitta. W menu widnieje podpis "Jolie-Pitt & Perrin"

Mąż Nicole Poturalski to bogaty restaurator. Okazuje się, że w jego lokalach można znaleźć wina Brada Pitta i Angeliny Jolie.

Niedawno zrobiło się głośno o związku Brada Pitta z młodszą o 29 lat modelką, Nicole Poturalski. Odkąd zostali zauważeni po raz pierwszy, w mediach zaczęły pojawiać się kolejne informacje dotyczące ich relacji.

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że pierwszy raz para była widziana na francuskim lotnisku Charlesa de Gaulle’a. Brad Pitt wchodził do prywatnego odrzutowca, a zaraz za nim szła długonoga kobieta, którą okazała się modelka polskiego pochodzenia. Szybko wyszło na jaw, że Nicole ma męża milionera, Rolanda Mary'ego, z którym żyje w otwartym związku. Jest także mamą siedmioletniego syna Emila. 

Brad Pitt żyje w dobrych relacjach z mężem swojej dziewczyny?

68-letni bogaty restaurator wychowuje dziecko wraz z modelką i nie ma nic przeciwko jej spotkaniom z bożyszczami Hollywood. Mało tego, zagraniczne media spekulują, że Pitt i Poturalski po raz pierwszy spotkali się właśnie dzięki Rolandowi. Latem zeszłego roku aktor stołował się w berlińskiej restauracji biznesmena, gdzie poznał jego żonę. Ponoć Brad był zauroczony modelką do tego stopnia, że wyszedł z lokalu z jej numerem telefonu.

Okazuje się, że restauracje Rolanda serwują autorskie wino Brada Pitta. Słynny aktor w 2011 roku kupił wraz z Angieliną Jolie posiadłość na południu Francji w Correns, która zawiera winnicę i zamek.Współpracując z Rodziną Perrin, po dziś dzień produkują wino. Miraval Rosé pojawiło się w menu restauracji męża Nicole Poturalski.

Brad Pitt, Angelina JolieBrad Pitt, Angelina Jolie Brad Pitt, Angelina Jolie

Warto wspomnieć, że Roland Mary jest po kilku małżeństwach i ma pięcioro potomstwa, co może też wyjaśniać jego podejście do związków.