"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pokazała urocze zdjęcie córki. "Każdego dnia doceniam to, co mam"

Małgosia z "Rolnik szuka żony" jest szczęśliwą żoną i mamą. Widać, że spełnia się w tych rolach i chętnie dzieli się swoją codziennością.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" ponad miesiąc temu urodziła córkę. Kobieta jest jedną z uczestniczek, które zdobyły sporą rzeszę fanów po programie i teraz często dzieli się z internautami chwilami ze swojego życia. Ostatnio pokazała zdjęcie małej Blanki.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała urocze zdjęcie córki

Małgosia z "Rolnik szuka żony" jest szczęściarą, ponieważ udział w programie okazał się dla niej strzałem w dziesiątkę. Rolniczka znalazła miłość i od kilku lat tworzy związek ze swoim kandydatem z programu - Pawłem. Mają już dwójkę dzieci - półtorarocznego Rysia i miesięczną Blankę. Widać, że Małgosia jest spełniona. Ostatnio pokazała zdjęcia malutkiej córki, która zasnęła na jej ramieniu. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę uroczo.

Blanka dziś kończy jeden miesiąc. Rysio za chwilę rok i osiem miesięcy, a my po odrobieniu zaległości w gospodarstwie w tym tygodniu będziemy sobie odpoczywać - zaczęła Małgosia.

Okazuje się, że mają dla siebie stosunkowo niewiele czasu, który mogliby w pełni poświęcić na odpoczynek.

Dzieci się zsynchronizowały - jak śpią to razem, jak gaworzą nad ranem trzy godziny to też. Zmęczeni, szczęśliwi! Uczymy się siebie, choć odwiedziny póki co wstrzymane, przesyłamy Wam za to dużo uśmiechu, bo tak teraz trzeba - cieszyć się każdym dniem, odrobinę zwolnić, pewne rzeczy przewartościować. To co - cycuś, mleczko, piątuś, soczuś, kawka i ciasteczko? - podpisała fotkę rolniczka.

Mimo zmęczenia, chętnie pokazuje, co się dzieje w jej życiu. W innym poście Małgosia pokazała się w całej okazałości, a fanki chwaliły jej poporodową sylwetkę

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży

Na swoim InstaStory rolniczka udostępniła kolejną fotkę z córką - tym razem mała spała, a kobieta zachwycała się, że ma tak wspaniałą rodzinę.

Każdego dnia doceniam, to co mam - napisała na zdjęciu.

Małgosia z 'Rolnik szuka żony'Małgosia z 'Rolnik szuka żony' instagram.com@rolnikwszpilkach

Urocze?

Zobacz też"Rolnik szuka żony". Mateusz imprezuje z uczestniczkami siódmej edycji. Już wiadomo, kto nie został na gospodarstwie

Więcej o: