"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz niedawno urodziła, a fanki chwalą jej figurę. Ona nie jest do końca zadowolona

Małgosia Borysewicz niedawno powitała na świecie drugie dziecko. Internautki są w szoku, że rolniczce tak szybko udało się wrócić do formy. Ta jednak wcale nie uważa, że sprawy mają się tak dobrze i opowiada na InstaStories o trudnościach.

Małgorzata Borysewicz wprawiła swoje fanki w zdumienie. Mniej więcej miesiąc temu uczestniczka jednej z poprzednich edycji programu "Rolnik szuka żony" urodziła drugie dziecko. Dziś wygląda kwitnąco, a jej szczupła figura wywołuje lawinę komentarzy. Internautki pragną dowiedzieć się, jaki jest sekret tak szybkiego opanowania przez rolniczkę ciążowej sylwetki. Małgosia w relacji na Instagramie przyznała się, że wcale nie ma czym się tak bardzo chwalić.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży

Małgorzata Borysewicz szczerze o swojej figurze po ciąży

Mama Rysia i miesięcznej Blanki postanowiła odpowiedzieć na licznie pojawiające się pytania, dotyczące jej figury. Borysewicz pragnie zaznaczyć, że jej sylwetka wcale nie jest tak świetna, a codziennie musi mierzyć się z wieloma trudnościami. Rolniczka ma stanowcze podejście do tematu.

Małgosia Borysewicz"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pierwszy raz pokazała twarz córki

Dostaję sporo pytań odnośnie do mojej sylwetki, że tak szybko udało mi się wrócić do formy, że jest tak pięknie i idealnie. Otóż chciałam wam powiedzieć, że nie. Naturalnie rzecz biorąc, miesiąc po porodzie, nie jest. Nie będziemy się ku temu spieszyć. W chwili obecnej najważniejsze są dzieciaczki. Chcę się temu poświęcić, to jest czas dla nich. A odnośnie tego, że nastąpiła utrata kilogramów to tak jak wspomniałam, mój organizm gromadzi dużo wody. Myślę, że już ją częściowo wydaliłam - wyznała Małgosia na InstaStories.

Rolniczka dodała, że to nie znaczy, że całkowicie porzuca dbanie o figurę i zrzucanie zbędnych kilogramów po ciąży, ale zmiany zamierza wprowadzać stopniowo.

Teraz chciałabym zadbać o suplementację i o to, żeby zdrówko i energia wróciły do normy. Chcę zadbać o siebie w zaciszu domowym; pielęgnacja twarzy, ciała i wszystko, na co będę miała czas - dodaje Borysewicz.

Małgosia Borysiewicz 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz zdecydowała się na zmianę fryzury

Powroty do figury sprzed ciąży nie zawsze są łatwym zadaniem. Jednak najważniejsze jest podejście do tematu z głową. Warto dać sobie trochę czasu na właściwą regenerację i nabranie sił.