"Rolnik szuka żony". Anna z 4. edycji wyszła w tajemnicy za mąż! Zdradziła ją... podróż poślubna

"Rolnik szuka żony". Uczestniczka czwartej edycji telewizyjnego show wzięła potajemny ślub. Anna na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z podróży, w którą wybrała się ze swoim mężem.

Obecnie trwa siódma edycja programu "Rolnik szuka żony", jednak emocji nie brakuje także wśród uczestników poprzednich odsłon. Niedawno Anna z czwartej edycji telewizyjnego show wzięła potajemny ślub. Na swoim instagramowym profilu podzieliła się zdjęciem z podróży poślubnej i to właśnie ono zdradziło, że zakochani są już po ceremonii.

Zobacz wideo

Anna Wasielewska z "Rolnik szuka żony" razem z Justyną Szywałą i Sarą Szewczyk zabiegała o względy Karola, który nie mógł zdecydować się, którą z kandydatek wybrać. Niedawno pisaliśmy o tym, że Sara z czwartej edycji jest szczęśliwie zakochana. Kobieta pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z ukochanym. Teraz możemy podziwiać zakochaną Annę, która niedawno wyszła za mąż.

Małgosia Borysewicz"Rolnik szuka żony". Na Małgosię wylał się hejt. Broni jej inna uczestniczka

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Paweł zadrwił z Marty na oczach Agnieszki. Okrutny żart przekroczył granicę dobrego smaku

"Rolnik szuka żony". Anna wyruszyła w podróż poślubną

Na instagramowym profilu Ani z programu "Rolnik szuka żony" pojawiło się zdjęcie z podróży poślubnej. Jak się okazuje, para spędza romantyczne chwile w Karpaczu. Wspólne zdjęcie uczestniczka czwartej edycji "Rolnika" opatrzyła wymownymi hasztagami.

#mąż# żona #podróż #poślubna #razem #najlepiej #Karpacz - czytamy w poście.
 

Pod najnowszym zdjęciem pojawiły się gratulacje i życzenia. 

Luigi Berlusconi i Federica Fumagalli wzięli ślubSyn znanego polityka wziął ślub w środku pandemii. W kościele i na weselu pełno gości

Anka, promieniejesz. Wszystkiego naj naj dla was kochani - napisała jedna z obserwatorek. 

Na próżno jednak szukać zdjęć z ceremonii. Para zdecydowała się na ślub z dala od mediów społecznościowych, jednak liczymy, że z czasem na profilu Ani pojawią się zdjęcia ze ślubnej sesji. 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Uczestniczka piątej edycji wzięła ślub! Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie

Redakcja Plotka życzy zakochanym wszystkiego, co najlepsze. 

Więcej o: