Syn znanego polityka wziął ślub w środku pandemii. W kościele i na weselu pełno gości

Syn Silvio Berlusconiego i Veroniki Lario - Luigi Berlusconi - stanął na ślubnym kobiercu wraz ze swoją ukochaną, Federicą Fumagalli. Zakochani wzięli ślub w Mediolanie. Na uroczystość zaprosili rodzinę i przyjaciół.

Luigi Berlusconi i Federica Fumagalli pobrali się 7 października tego roku. Mimo że we Włoszech panuje epidemia koronawirusa (w dniu ich ślubu wykryto 3677 nowych przypadków zakażenia), młodzi zdecydowali się na ceremonię w obecności rodziny i przyjaciół. Do sieci przedostały się zdjęcia sprzed kościoła, w którym zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak. 

Luigi Berlusconi i Federica Fumagalli już po ślubie. Zabrakło ojca pana młodego 

32-letni Luigi Berlusconi oświadczył się pięknej Federice Fumagalli już w grudniu 2019 roku. O tym, że młodzi planują ślub, mówiło się już w czerwcu tego roku. Włoskie media nie donosiły jednak, kiedy i gdzie ma odbyć się ceremonia. Ślub syna byłego premiera Włoch długo pozostawał tajemnicą (podobno miał odbyć się w sierpniu, ale młodzi przełożyli go przez epidemię COVID-19). I kiedy pojawiły się pierwsze plotki o tym, że młodzi staną na ślubnym kobiercu w październiku tego roku, wielu nie wierzyło tym doniesieniom. Plotkowano również o tym, że w kościele zabraknie ojca pana młodego. Silvio Berlusconi na początku września ogłosił wszak, że cierpi na COVID-19. Choroba mocno odbiła się na zdrowiu 84-latka. Polityk przez wiele tygodni, nawet kiedy kolejny już test na koronawirusa pokazywał wynik ujemny, dochodził do siebie. Nic więc dziwnego, że ostatecznie nie pojawił się na ślubie syna - czytamy na portalu La Repubblica.

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Luigi Berlusconi i Federica Fumagalli w dniu ślubu

Luigi Berlusconi i Federica Fumagalli pobrali się w bazylice św. Ambrożego w Mediolanie. W tym ważnym dla nich dniu towarzyszyło im 35 gości - rodzina, przyjaciele oraz świadkowie. Wszyscy starali się zachować dystans społeczny i zakrywali usta i nos maskami. 31-letnia Federicą Fumagalli pojawiła się przed kościołem w bogato zdobionej sukni ślubnej typu "księżniczka". Kreację zaprojektowała dla niej jej przyjaciółka - Alessandra Rich. Uwagę zwracał również długi welon wykończony koronkami (zdjęcia państwa młodych znajdziecie w naszej galerii). Po ceremonii państwo młodzi zaprosili gości na przyjęcie.

Więcej o: