"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pierwszy raz pokazała twarz córki. Wiadomo, do kogo Blanka jest podobna

Małgosia i Paweł Borysewiczowie z programu "Rolnik szuka żony" miesiąc temu powitali na świecie drugie dziecko. Rolniczka zdecydowała się pokazać twarz małej Blanki. Wiemy, do kogo dziewczynka jest podobna.

Małgorzata Borysewicz wzięła udział w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" i odnalazła swoje szczęście. Związała się z Pawłem Borysewiczem, a ich związek przetrwał po zakończeniu show. Para stanęła na ślubnym kobiercu i w lutym 2019 roku powitała na świecie pierwsze dziecko, syna Ryszarda. Kilka tygodni temu rodzina Borysewiczów powiększyła się o córkę Blankę.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz urodziła! Pochwaliła się zdjęciem dziecka. Znamy też imię maluszka

Rolniczka aktywnie prowadzi swój instagramowy profil, który śledzi już ponad 150 tys. internautów. Małgosia dokumentuje w sieci życie rodzinne - wypady na spacery, chwile relaksu i imprezy w gronie przyjaciół. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" chętnie publikuje także posty reklamowe. Przez jeden z nich musiała zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami obserwujących.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Małgosia buszuje w kukurydzy i reklamuje kardigan. Fani bezlitośni: Dlaczego tak gwiazdorzycie?

Zobacz wideo Małgosia i Paweł z "Rolnika..." wzięli ślub

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pierwszy raz pokazała na Instagramie twarz córki

Po przyjściu na świat córeczki, Małgosia wzięła krótki urlop od Instagrama. Do swojej działalności w sieci wróciła w niedzielę, publikując urocze zdjęcie swojej rodziny. Na fotografii widzimy Rysia, Blankę, Małgosię i jej męża Pawła. Rolniczka pierwszy raz pokazała twarz córki:

Blanka dziś kończy jeden miesiąc. Rysio za chwilę jeden rok i osiem miesięcy. A my po odrobieniu zaległości w gospodarstwie w tym tygodniu (jak na wariackich papierach), będziemy sobie odpoczywać.

Rolniczka przyznała, że starszy brat doskonale "dogaduje się z siostrą". Przy okazji wyznania na temat swoich dzieci zachęciła fanów do przewartościowania relacji z ludźmi.

Dzieci się zsynchronizowały - jak śpią to razem, jak gaworzą nad ranem trzy godziny - toteż zmęczeni, szczęśliwi! Uczymy się siebie. Choć odwiedziny póki co wstrzymane, to przesyłamy Wam za to dużo uśmiechu, bo tak teraz trzeba. Cieszyć się każdym dniem, odrobinę zwolnić, pewne rzeczy przewartościować (ludzi zwłaszcza, ale to temat na post o innej tematyce). To co? - cycuś, mleczko, piątuś, soczuś, kawka i ciasteczko? - dodała instagramerka.
 

Fani Małgosi Borysewicz gratulowali jej cudownej rodziny i zauważyli, że mała Blanka to skóra zdjęta z ojca.

Blanka podoba do taty. Wszystkiego dobrego dla Was
Rysio podobny do mamy, a Blanka do taty. Super rodzinka!
Słodziaki – czytamy pod postem.

Dziewczynka to rzeczywiście wykapany tata. Słodki rodzinny obrazek?