Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie mężczyzny, który wydał pieniądze na pensje dla pracowników. Jak przytulnie!

Za nami kolejny, czwarty odcinek programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Tym razem bohaterem odcinka był mężczyzna o gołębim sercu. Pieniądze, które były przeznaczone na remont jego mieszkania, wydał na pensje dla pracowników.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to format skupiający się wokół wrażliwych i wielkodusznych bohaterów, którzy niejednokrotnie poświęcają się dla innych. Tytułowa postać, czyli Dorota Szelągowska postanowiła, że tym razem pomoże i z ekipą wyremontuje mieszkanie potrzebującemu uczestnikowi. Wybór padł na Kubę, który do show został zgłoszony przez znajomych.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota wkroczyła do domu Kuby

Bohaterem "Totalnych remontów Szelągowskiej" był ostatnio Kuba, opisywany przez znajomych jako osoba wrażliwa, empatyczna i oddana. 35-latek jest informatykiem, który prowadzi biuro wraz z przyjacielem, odpowiedzialnym za zgłoszenie do programu. Mężczyźni znają się od lat, razem też mają firmę, która zajmuje się m.in. programowaniem i tworzeniem aplikacji VR.

 

Przed pandemią Kuba miał w planach wykonanie remontu mieszkania, w którym znajduje się jego biuro, czyli przestrzeni, w której spędza bardzo dużą część swojego czasu. Odłożone pieniądze musiał jednak wykorzystać w innym celu - przeznaczył je na pensje dla swoich pracowników. 

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota dokonała sporych zmian w domu Kuby

Bohater "Totalnych remontów Szelągowskiej" mieszkanie odziedziczył po ukochanej zmarłej babci. Największy pokój stał się biurem dla niewielkiego biznesu. 

Dorota Szelągowska wraz ze swoją ekipą przeprowadziła remont jego mieszkania na warszawskiej Woli. Przestrzeń zostanie podzielona na dwie strefy – prywatną i biurową. Udało jej się stworzyć przytulną, ale oficjalną przestrzeń, zgodną z gustem mężczyzny. Efekty pracy zobaczycie w naszej galerii. W zeszłym tygodniu Szelągowska nieźle poradziła sobie także z remontem domu 56-letniej nauczycielki.

'Totalne remonty Szelągowskiej''Totalne remonty Szelągowskiej' fot. materiały prasowe

Zobacz też: Dorota Szelągowska wspomina małżeństwo z Adamem Sztabą. "Zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub"

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.