Prime Show MMA. Kossakowski będzie walczył już w sobotę. Kim jest przeciwnik Jasia Kapeli?

Gala Prime Show MMA. Podczas wydarzenia dojdzie do starcia na tle politycznym. Naprzeciw siebie staną Ziemowit Kossakowski i Jaś Kapela. Kim jest reprezentant prawicy?

Więcej informacji na temat sportów walki znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Kto powinien się zmierzyć na Fame MMA według Marleny i Kuby?

Już w tę sobotę, 19 lutego, odbędzie gala Prime Show MMA. W ramach wydarzenia widzowie zobaczą 11 walk. Jednym z bardziej interesujących pojedynków będzie starcie Ziemowita Kossakowskiego i Jasia Kapeli. Będzie to konfrontacja z akcentem politycznym, prawica zmierzy się z lewicą. Kim jest Ziemowit Kossakowski?

Ziemowit Kossakowski - kim jest?

 Ziemowit Kossakowski jest młodym publicystą, który dotarł do szerszej publiczności prowadząc kanał "Piast TV" w serwisie YouTube. Treści, które internetowy twórca tam zamieszcza, są mocno kontrowersyjne. Dziennikarz słynie z prawicowych poglądów i otwarcie popiera Prawo i Sprawiedliwość. W 2014 roku kandydował z listy PiS do Rady m.st. Warszawy. 

Sympatyzowanie z partią rządzącą pomogło mu zdobyć pracę w Telewizji Polskiej. W 2016 roku Ziemowit Kossakowski został zatrudniony w TVP Info. W trakcie swojej, dosyć krótkiej, kariery w telewizji publicznej, dziennikarz opublikował szeroko komentowany kłamliwy tekst o lekarzach-rezydentach, za który został później zawieszony. Współpracę z TVP zakończył w 2018 roku, w nieprzyjemnej atmosferze.

Ziemowit Kossakowski - Prime Show MMA

Podczas gali  Prime Show MMA Ziemowit Kossakowski zmierzy się z lewicowym aktywistą, Jasiem Kapelą. Dziennikarz nie ukrywa niechęci do swojego rywala. Podczas konferencji prasowej wydarzenia Kapela obsypał twarz prawicowego publicysty czymś, co przypominało brokat. W odpowiedzi został spoliczkowany przez Kossakowskiego. Dziennikarz jest przekonany o swoim zwycięstwie. Uważa nawet, że jedna walka to dla niego za mało. Ziemowit Kossakowski przyznał, że chętnie zmierzyłby także z "Kamerzystą", który podczas gali stanie do pojedynku z "Lordem Kruszwilem".

Jesteście ciekawi pojedynku Ziemowita Kossakowskiego z Jasiem Kapelą?

Więcej o: