Kuba Badach zaskoczył żonę w walentynki. Aleksandra Kwaśniewska szybko zniszczyła część prezentu

16 lutego Aleksandra Kwaśniewska skończyła 41 lat. Na InstaStories pokazała jednak, jaki prezent zafundował jej Kuba Badach z okazji walentynek. Trzeba przyznać, że naprawdę się postarał, bo... w końcu miał wolne.

Więcej na temat związków gwiazd przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Aleksandra Kwaśniewska nie może narzekać w tym miesiącu na brak atencji ze strony ukochanego. W niedzielę obchodziła z nim walentynki, a dzisiaj ma urodziny. Zanim jednak dowiemy się, co otrzymała od Kuby Badacha z okazji swojego święta, możemy podziwiać, jaką niespodziankę muzyk przygotował jej z okazji 14 lutego. Prezenterka telewizyjna nie ukrywała radości.

POLECAMYAleksandra Kwaśniewska aż zaniemówiła. Wszystko przez komentarz Kayah. Musiała go wszystkim pokazać

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska o nieposiadaniu dzieci: Szanujmy nawzajem swoje wybory

Kuba Badach zaskoczył żonę prezentem walentynkowym. Aleksandra Kwaśniewska szybko zniszczyła jego część

W sierpniu Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Małżeństwo jest bardzo skryte i nie lubi publicznie opowiadać o życiu prywatnym. Byłej córce prezydenta zdarza się jednak opublikować zdjęcia czy nagrania z domowego zacisza. Jak spędziła walentynki? Wyjątkowo!

Gdy trzeci raz w ciągu 12 lat stary nie gra w walentynki.

Opisowi towarzyszyły zdjęcie pięknego serca zrobionego z płatków róż w różnych kolorach. Oczywiście Aleksandra Kwaśniewska była nimi tak zachwycona, że szybko zaczęła się nimi obsypywać. Nagranie oczywiście trafiło do sieci.

Walentynki u Aleksandry KwaśniewskiejWalentynki u Aleksandry Kwaśniewskiej screen IG

ZOBACZ TEŻAleksandra Kwaśniewska chwali się platynową płytą i nową fryzurą! "Wyglądasz obłędnie". To metamorfoza z pazurem

Z niecierpliwością czekamy, jaką niespodziankę Kuba Badach przygotował dla żony z okazji 41. urodzin.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.