Małgorzata Rozenek urodziła. To pierwsze dziecko jej i Radosława Majdana

Prezenterka telewizyjna Małgorzata Rozenek urodziła syna. To jej trzecie dziecko i pierwszy potomek jej męża, Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek jest znana przede wszystkim jako prowadząca programu "Perfekcyjna Pani Domu". Razem ze swoim partnerem Radosławem Majdanem uczestniczyła także w programie rozrywkowym "Azja Express". Byli także bohaterami reality show "Iron Majdan". Rozenek i Majdan są parą od 2013 roku. W 2016 roku wzięli ślub, a w grudniu 2019 roku ogłosili, że spodziewają się potomka. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie wylatuje z Polski

Małgorzata Rozenek opubllikowała zdjecie przed wyjazdem do szpitala

10 czerwca przyszedł na świat pierwszy potomek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Nowo narodzony chłopiec jest trzecim synem "Perfekcyjnej Pani Domu". Prezenterka telewizyjna jest już mamą 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza, których ojcem jest jej były mąż Jacek Rozenek. Radosław Majdan doczekał się z kolei swojego pierwszego dziecka.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poinformowali, że spodziewają się dziecka 15 grudnia 2019 roku. 9 czerwca prezenterka telewizyjna opublikowała na swoim Instagramie dwa zdjęcia. Jedno przedstawia ją w zaawansowanej ciąży i z walizkami, drugie to fotografia jej i Radosława Majdana, który trzyma rękę na jej brzuchu i czule całuje w czoło. 

"Przyszedł czas... Ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia. Trzymajcie kciuki" - napisała Rozenek.

Fani prezenterki czekają na kolejną fotografię, tym razem przedstawiające jej nowo narodzone dziecko.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA