Półnaga Paulina Smaszcz pozuje w wannie pełnej piany. Przy okazji zaprezentowała nowoczesne wnętrza łazienki. Luksusowo

Paulina Smaszcz zamieściła odważne zdjęcie z wanny, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak prezentuje się łazienka prezenterki.

Paulina Smaszcz kilka miesięcy temu rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim, z którym była związana przez 23 lata. Para rozstała się w zgodzie i rozpoczęła nowy etap w życiu. Prezenterka nie boi się kontrowersyjnych tematów. Niedawno opublikowała sprośne zdjęcia, jakie dostaje od adoratorów, a teraz sama pochwaliła się odważną fotką z łazienki. Wnętrza robią niemałe wrażenie. 

ZOBACZ TEŻ: Paulina Smaszcz-Kurzajewska dostaje sprośne zdjęcia od adoratorów. "Mnie już naprawdę byle kto nie zaimponuje"

Paulina Smaszcz pręży się półnaga w łazience

Jak większość z nas, tak również Paulina Smaszcz ostatnimi miesiącami zaczęła pracować zdalnie. W tym czasie chciała nieco odświeżyć wnętrza łazienki, co podczas powszechnej izolacji nie było takie łatwe. Na szczęście się udało, czym sama zainteresowana pochwaliła się na Facebooku. 

Na zamieszczonym przez nią zdjęciu widzimy, jak półnaga leży w wannie pełnej piany. Dookoła rozstawione są lampiony z zapalonymi świecami, co tylko sprawia, że jest jeszcze bardziej romantycznie. 

Po 6 miesiącach w moim mieszkaniobiurze mam klimat i intymność... - pisze zadowolona prezenterka pod postem.

Znajomi Pauliny Smaszcz nie zawiedli i w komentarzach zostawili sporo komplementów. 

Uwielbiam Panią. Kobieta petarda.
Bardzo przytulne wnętrze u oryginalny anturaż. 
Syrenka - piszą pod zdjęciem. 

Wam również prezentowane wnętrza przypadły do gustu?

ZOBACZ: Paulina Smaszcz całkiem odcięła się od byłego męża. Podjęła ważną decyzję za zgodą synów. "Otwieram nową kartę swojego życia"

Zobacz wideo Zastanawiasz się, jak wykorzystać słoiczki po jogurtach? Zrób z nich organizer do łazienki!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.