Paulina Smaszcz-Kurzajewska dostaje sprośne zdjęcia od adoratorów. "Mnie już naprawdę byle kto nie zaimponuje"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska jeszcze się nie rozwiodła, a już nie może narzekać na brak adoratorów. Ci są na tyle śmiali, że ślą jej zboczone zdjęcia.

Paulina Szmaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski po 24 latach związku zdecydowali się rozstać. Pomimo spekulacji złośliwców, ci rozstali się w zgodzie i nie wieszają na sobie przysłowiowych psów. Do rozwodu jeszcze nie doszło, ale nie przeszkadza to absztyfikantom, którzy w swoich zalotach są nieco zbyt odważni. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska dostaje sprośne zdjęcia

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w tym roku skończy 47 lat, jednak wciąż może pochwalić się nie tylko świetną urodą, a również figurą nastolatki. Okazuje się, że nie robi to wrażenia jedynie na nas, a również na wielu mężczyznach, którzy wyrażają swoją sympatię wobec Pauliny poprzez wysyłanie jej zdjęć okolic krocza. 

Faceci są mega odważni, wysyłają zdjęcia swoich penisów albo swojego krocza, jakby to miało mnie zachęcić do spotkania na spacer. Panowie pokazują swoje klejnoty w różnym ruchu, w różnych sytuacjach, w różnych akcjach - opowiada "Super Expressowi".

Co na to wszystko sama zainteresowana? Nie wydaje się zadowolona i apeluje o to, żeby nieco bardziej się postarali.

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu:

Zobacz wideo
Panowie, ja to wszystko znam, ja będę miała w tym roku 47 lat. Jeżeli chcecie mnie zachęcić do spotkania z wami, to nie pokazujcie swoich klejnotów czy jakichś akcji, które wykonujecie nad gazetą ze mną, tylko po prostu napiszcie coś mądrego, zachęćcie swoim intelektem, swoją pasją. Mnie już naprawdę byle kto nie zaimponuje - ostrzega i zarazem zachęca Paulina. 

Maciej Kurzajewski zapytany przez dziennikarza tygodnika "Na Żywo", co sądzi na temat mocnego wyznania żony, przyznał, że nie powinno się dzielić z mediami tak intymnymi szczegółami swojego życia prywatnego. Ma rację?

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.