Każde modowe wydarzenie w Polsce przyciąga uwagę sław, które pojawiają się na czerwonych dywanach, by zapozować przed fotoreporterami w swoich najlepszych stylizacjach. Stało się tak również w przypadku prezentacji nowej kolekcji na wiosnę-lato 2025 marki obuwniczej Caprice. 8 kwietnia w Hotelu Belotto w Warszawie mogliśmy zobaczyć wiele gwiazd, które zdecydowały się przybyć na ten pokaz.
Wśród przybyłych gości uwagę przykuły ubrane w skrajnie różne garnitury Agnieszki Więdłochy i Katarzyny Żak. Pierwsza z aktorek, która jest również ambasadorką marki Caprice postawiła na pastelowy, błękitny i luźny garnitur, który zestawiła z białymi butami i brązową torebką. Pazura jej stylizacji wyraźnie dodały rozpuszczone włosy Agnieszki. Na odmienną propozycję garniturową zdecydowała się za to Żak, która przybyła na wydarzenie w czarnej, dobrze skrojonej marynarce i spodniach oraz białej koszuli, do których dołożyła prosty, lecz kluczowy dodatek, jaki stanowi bordowy krawat. W jej przypadku możemy powiedzieć, że klasyka zawsze się obroni!
Na bardziej codzienną stylizację, lecz również w kolorach pastelowych jak Więdłocha, postawiła też Anna Dereszowska. Do luźnego, beżowego zestawu ubrała jasne szpilki w ćwieki, a do ręki wzięła pasującą do nich torebkę. Całość look'u dopełniła subtelna biżuteria aktorki.
Innym modowym eventem, który odbył się niedawno w Polsce był pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Stylizacjom celebrytek, które pojawiły się na ściance przed wydarzeniem przyjrzała się na prośbę Plotka modowa ekspertka Karolina Domaradzka. Jej zdaniem w najlepszych kreacjach wieczoru zaprezentowały się Maffashion, Joanna Horodyńska oraz Katarzyna Zawadzka. O stylizacjach każdej z pań Domaradzka wypowiedziała się w samych superlatywach. Zdjęcia ich kreacji oraz komentarze ekspertki możecie znaleźć w artykule: Domaradzka TYLKO U NAS wybrała top 3 stylizacji z pokazu Zienia. "Ultramodne kozaki Maffashion".