Ta grzywka pasuje każdemu i układa się jak marzenie. Wiosną 2024 kobiety jej zapragną

Fryzury z grzywką na boki są mocno promowane przez polskie gwiazdy. Nic dziwnego, takie uczesanie sprawia, że cały wygląd nabiera uroku i kobiecości. Ponadto dobrze sprawdzi się przy niemal każdym kształcie twarzy, sprawdź.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Grzywki zawsze sprawiają, żeby wyglądamy bardziej dziewczęco i uroczo. Jednak nie każdemu pasują takie rozwiązania. Jedną z bardziej uniwersalnych grzywek są wersje układające się na boki. Kilka gwiazd postawiło na takie fryzury. Wśród nich znalazły się np. Joanna Przetakiewicz, Gabi Drzewiecka, czy Paulina Krupińska. 

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Fryzury z grzywką na boki. Te gwiazdy dawno je wybrały

Kilka sezonów temu absolutną furorę zrobiła tzw. grzywka kurtynowa. Polega ona na tym, że włosy z przedziałkiem na środku płynnie układały się na boki, pięknie okalając twarz. Jej najmocniejszą stroną jest to, że praktycznie każdy wygląda w niej dobrze. 

Przykładowo Joanna Przetakiewicz stawia na taką grzywkę przy swoich długich i gęstych włosach. Gwiazda różnie ją układa, czasem unosi ją podniesioną u nasady, dodając objętości. Innym razem wybiera bardziej stonowane i codzienne uczesanie. 

 

Gabi Drzewiecka to kolejna znana osoba, która uwielbia grzywkę na boki. Ona z kolei zazwyczaj podkręca ją na szczotce, żeby nadać jej iście hollywoodzkiego wydźwięku. Paulina Krupińska ma bardzo klasyczną wersję grzywki kurtynowej. Na co dzień pozostawia ją w bardzo naturalnym ułożeniu. Natomiast występując w "Dzień Dobry TVN", niekiedy prezentuje się np. w wersji falowanej.

Zobacz także: Klaudia Halejcio jak Victoria Beckham, wszystko za sprawą tego stroju. Podobny masz tuż pod nosem

 

Tej wiosny fryzury z grzywką na boki znowu zaleją ulice

Jak już wspomniałam, fryzura z grzywką na boki dobrze sprawdzi się niemal u każdego. Można się na nią zdecydować zarówno przy długich włosach, jak i przy krótkich bobach. Tzw. curtain bangs w dłuższej wersji pięknie wysmuklą twarz, a krótsze ukryją wysokie czoło. 

 

Grzywkę można też układać na różne sposoby, co pokazują wyżej wymienione gwizdy. Dzięki niej różne upięcia wyglądają bardziej kobieco. Gabi Drzewiecka często nosi kucyk, który znakomicie prezentuje się z grzywką kurtynową. Do stylizowania fryzury z curtain bangs potrzebna jest jedynie szeroka okrągła szczotka i odrobina wprawy. Nowa grzywka zawsze niesamowicie odświeży twój wygląd, co jest niezwykle pożądane przy zbliżającej się wiośnie. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.