Klasyczna, pojemna i elegancka. Tę torebkę marki Calvin Klein wyprzedaje Eobuwie. Promocje też w Answear i CCC

Wyprzedaż zawitała do Eobuwie. W sklepie tym znajdziemy wiele torebek prestiżowych marek. Na uwagę szczególnie zasługuje ten mega pojemny model Calvin Klein. Teraz aż o 380 zł taniej. Ceny obniżył też Answear i CCC.

Torebki prestiżowych marek niestety nie należą do najtańszych. Obecny okres wyprzedażowy jest więc doskonałą okazją, aby upolować je w mega atrakcyjnych cenach. Naszą uwagę przyciągnęła klasyczna torebka Calvin Klein, którą przeceniło Eobuwie. Prawdziwe perełki wyprzedaje też Answear i CCC.

Klasyczna torebka marki Calvin Klein na wyprzedaży. Teraz aż 380 zł taniej

Eobuwie przeceniło torebkę prestiżowej marki Calvin Klein aż o 380 zł. Ten klasyczny model idealnie sprawdzi się na co dzień. Bez problemu pomieścisz w niej dokumenty formatu A4 oraz wszelkie niezbędne przedmioty. 

Torebka ta ma dość minimalistyczny design i dostępna jest w kolorze czarnym, dzięki czemu będzie pasowała do wielu stylizacji. Jedyny element ozdobny stanowi subtelne logo marki umieszczone na środku torebki. 

Luksusową torebkę wyprzedaje też Answear. Piękny model marki Guess przeceniono o 340 zł

Wyprzedaże zawitały też do Answear. W sklepie tym możemy upolować luksusową torebkę marki Guess taniej aż o 340 zł. Również jest to dość klasyczny i mega pojemny model. Torebka ta dostępna jest w kolorze czarnym i w całości pokryta jest charakterystycznym dla marki znakiem.

Torebka ta posiada osobną, zapinaną na rzep przegrodę na laptopa lub tablet, co z pewnością doceni wiele kobiet, które na co dzień muszą zabierać tego typu urządzenia np. do pracy. Model ten jest niezwykle elegancki. 

Skórzaną torebkę marki Lasocki przeceniło CCC. Taką perełkę warto mieć w swojej szafie

Naszą uwagę przyciągnęła również klasyczna torebka marki Lasocki. Zakupimy ją w CCC na sporej wyprzedaży. Za pomocą odpowiedniego kodu widocznego na stronie sklepu możemy zgarnąć aż 40 proc. rabatu. Torebka ta oczywiście wykonana jest z naturalnej skóry zamszowej. Dostępna jest w kolorze czarnym ze złotymi zdobieniami w postaci klamer i logo. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Torebka LasockiTorebka Lasocki fot. ccc.eu

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.