Nie można sobie wymarzyć lepszej kurtki na zimę. Taką nosi Iza Krzan. W 4F i New Balance są przecenione

Kurtka Izy Krzan chroni przed każdym mrozem i śniegiem. To model od dobrze znanej marki. Możesz zdecydować się na nią lub podobne propozycje od 4F i New Balance. Jedno jest pewne, żaden chłód nie będzie ci w nich doskwierał, sprawdź.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Izabella Krzan wraz ze swoją mamą wybrała się w Beskidy. Obie panie spędziły niezapomniane chwile w polskich górach. Oczywiście zimą ten obszar Polski jest dość mroźny i zasypany śniegiem. Dlatego jadąc się tam, należy pamiętać o ciepłej kurtce. Prowadząca "Koło fortuny" wybrała bardzo solidny, pikowany model od znanej marki. Takie nakrycia są niezawodne przy aktualnej pogodzie.

Zobacz wideo Izabella Krzan rzuci "Koło fortuny". Zdradza nam plany na życie poza telewizją

Izabella Krzan w górach. Nie zapomniała o solidnej kurtce

Jeśli nadal nie możesz się zdecydować na idealną, ciepłą kurtkę, możliwe, że teraz twoje wątpliwości się rozwieją. Izabella Krzan wybrała puchowy model od marki Champion i pojechała w nim w góry. 

Gwiazda zdecydowała się na model w ciemnym odcieniu brązu. Sięga on delikatnie za linię bioder. Posiada wysoką stójkę oraz obszerny kaptur. Nie mogło też zabraknąć klasycznego pikowania. Widać także, że kurtka nie przepuszcza wilgoci, gdyż Iza Krzan beztrosko robi aniołki na śniegu.

 

Celebrytka zdecydowała się przy okazji na puchowe nauszniki, czarny szali i śniegowce dla dopełnienia stylizacji. Na wyjeździe towarzyszyła jej mama, która również włożyła ciekawy strój. Mianowicie miała na sobie długi, pikowany płaszcz, prawdopodobnie z odpinanym dołem. Dzięki temu w kilka sekund może się on przemienić w lżejszą kurtkę.

Zobacz także: Płaszcze rodem z PRL pokochał świat mody. Małgorzata Rozenek-Majdan nosi wersję z polskiej sieciówki

Na takie kurtki stawiaj zimą. Ciepłe i odporne na opady

Jak już wspomniałam, Izabella Krzan na swój wyjazd wybrała kurtkę marki Champion. Podobne propozycje są do kupienia na answear.com oraz Modivo. Niektóre z tym propozycji zostały nawet przecenione. Niezawodne zimą są również modele od 4F. Wśród ich bestsellerów nie brakuje wersji narciarskich, które jak sama nazwa wskazuje, idealnie pasują na zimowe szaleństwo, ale nie tylko. Można je też śmiało nosić na co dzień. 

Warto rzucić okiem na ofertę New Balance. Tam czarna, pikowana kurtka została przeceniona o 20 proc. Dostępny jest też wariant brązowy. Obie te propozycje mają wypełnienie z puchu kaczego i pierza, przez co zapewniają mnóstwo komfortu cieplnego. Do uzupełnienia stylizacji przyda się też dzianinowa czapka oraz mocne trzewiki, lub jak u Izy Krzan, śniegowce.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA