Ciepły szalik z wełną i alpaką już za 59,99 zł. Puszysty model świetnie wygląda, jeszcze lepiej grzeje

Wyprzedaż szalików z wełną to dokładnie to, czego dziś potrzebujemy. Na zewnątrz robi się coraz zimniej, grudzień już za pasem, więc ciepły szalik to "must"! Te z wyprzedaży Reserved, Vistula i Diverse zasługują na uwagę.

O czapkach ze składem idealnym przeczytasz TUTAJ, a wszystkie wiemy, że czapka potrzebuje pasującego szalika. I tu również nie powinniśmy chodzić na kompromis, jeśli chodzi o skład. Wełna to dodatek konieczny! A tę znajdziesz w szaliku Reserved, Vistula i Diverse.  

Szalik z wełną i alpaką w Reserved. Wyprzedaż wciąż trwa! 

Na zimę polecają się modele otulające, mięciutkie, a przede wszystkim obszerne. Dobry szalik powinien, oprócz grzania, uzupełniać stylizację, więc chcemy czegoś neutralnego, ale dodającego uroku. Właśnie taki jest ten z Reserved. Dostępny w dwóch jasnych kolorach, o miękkiej, puszystej strukturze, dopasuje się do każdej odzieży wierzchniej. W dodatku posiada nie tylko domieszkę wełny, ale też alpaki, dzięki czemu masz pewność, że to naprawdę ciepły model. Jest przeceniony na 59,99 złotych! 

Szalik z wełną i alpaką ReservedSzalik z wełną i alpaką Reserved fot. reserved.com

Schludny szalik Vistula. Idealna mieszanka wełny i alpaki 

W podobnym stylu, czyli prosty, pasujący do wszystkiego, o wyjątkowo schludnym wyglądzie, jest ten szalik Vistula. To również model, w którego składzie znajdziesz wełnę i alpakę, i to w całkiem przyzwoitych ilościach. Chociaż nieco droższy, bo za niespełna 130 złotych, jest okazją, ponieważ wcześniej trzeba było zapłacić za niego prawie 250 złotych.

Szalik z wełną i alpaką w VistulaSzalik z wełną i alpaką w Vistula fot. vistula.pl

Nieco koloru z szalikiem Diverse. Śliczny model na promocji

Kobietom, które za pomocą drobnych jesienno-zimowych akcesoriów chcą wprowadzić do swojej szafy nieco koloru, ale wciąż zachować praktyczny wygląd stylizacji, poleca się ten szalik Diverse. Zarówno jego krój, jak i faktura są podobne do modeli powyżej, ale ten model wyróżnia śliczny, jasnofioletowy kolor. Prawie tak praktyczny jak beże, a doda stylizacji nieco uroku i świeżości. 

Liliowy szalik z domieszką wełny na promocji DiverseLiliowy szalik z domieszką wełny na promocji Diverse fot. diversesytem.com

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.