Kendall Jenner w płaszczu od polskiej projektantki. Jej projekty noszą też Jennifer Aniston i Hailey Bieber

Paulina Borczak, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe
22.11.2022 17:30
Kendall Jenner

Kendall Jenner (Fot. Instagram, @kendalljenner)

Kandall Jenner znana jest z wyznaczania trendów. Tym razem słynna modelka pokazała się w skórzanym płaszczu od polskiej projektantki. Nie ona pierwsza pokochała jej projekty.

Kendall Jenner to celebrytka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Na Instagramie śledzą ją 263 miliony osób. Modelka jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w show biznesie. Noszone przez nią ubrania od razu zdają się modowymi hitami. Tym razem Kendall Jenner pokazała się w skórzanym płaszczu od polskiej projektantki. 

Kendall Jenner w płaszczu od polskiej projektantki. Postawiła na skórzany model

Magda Butrym to zdecydowanie najbardziej znana na świecie polska projektantka. Jej projekty uwielbiają takie gwiazdy jak Lady Gaga, Jennifer Lawrence, Lili James czy Kim Kardashian. Tym razem w płaszczu znanej projektantki pojawiła się Kendall Jenner. Celebrytka wybrała długi model z dwurzędowym zapięciem. Płaszcz można znaleźć na stronie internetowej butiku projektantki. Kosztuje on 14350 zł. Modelka uzupełniła stylizację białą sukienką i długimi, czarnymi kozakami. 

 

Skórzane płaszcze już wcześniej cieszyły się dużą popularnością. Najmodniejsze modele to te w stylu znanego filmu "Matrix". Trend ten powrócił z przełomu lat 90. i 00. Teraz, gdy w takim płaszczu pokazała się Kendall Jenner, możemy przewidywać, że stanie się on jeszcze bardziej pożądanym elementem garderoby. Celebrytka jest bowiem znana z wyznaczania trendów. 

Celebrytki uwielbiają projekty Magdy Butrym. Skórzane płaszcze i dodatki 

Na Instagramie Magdy Butrym, w jej projektach wciąż pojawiają się światowe gwiazdy. W ostatnim czasie projektantka udostępniła zdjęcie Jennifer Aniston w skórzanym płaszczu. Aktorka postawiła na czerwony model o kroju trencza. Płaszcz ten wciąż dostępny jest na stronie butiku i kosztuje 17150 zł. 

 

Fanką projektów Magdy Butrym jest również Hailey Bieber. Na jednym z wydarzeń pod koniec października pojawiła się ona w długich kozakach z butiku projektantki. Był to skórzany model ze spiczastym czubem. 

Czy również jesteście fanami projektów Magdy Butrym?

Więcej o: